Kız numarasını verdi, bu iyi işaret mi?

Merhaba Arkadaşlar,

ben bir kızla bakışıyordum ara sıra arkadaşlarla da konusuyoduk öyle. bugün önümüzden geçerken şunun numarasını istesem mi diye konuşuyordum sonra bir arkadaşım hemen kızın önünde atladı bu oğlan senin numaranı istiyo dedi ve ben de tabiki kızın yanına gittim verdi numarasını. sizce bu iyi işaret mi kendi kendime de gelin güvey olmak istemem:))

0|0
20|24

En İyi Kız Görüşü

• Çaldır kızı geri ararsa senindir.

1|2
    0|1
    • +1 ama aklımda duran ve sölemem gerek bişi var sen neden herşeyi biiyorsun:)

• 6.his değil bu na normal bilgi denir hayat bilgisi:)

• ama bak eskiyi basmış. profun biri mi artık cahil mi neyse:))) canı sagolsun onunda..:))

Kızlar Ne Diyor 19

• kız herkese veriyorda olabilir

ama büyük ihtimal hoşlanıyo bu akşa aramanı bekler arama yarın ara

sorarsa dün niye aramadın diye yoğundum dersin:)))

0|0
    0|0
  • Buluşmak için randevu koparmaya çalış..

0|0
    0|0
  • Bakiyosiyodum = Çince mi? = Bakışıyordum..

Arkadaşlarlada = Akadaşlarla da..

Arkadaşlar, lütfen imla kurallarına uyalım, uyduralım..

0|2
    1|1
  • Merhaba ,uzun süredir beni tanıyan biri telefon numaramı istemişti vee bende herhangibir yanlışlık görmedim verdim.ancak beni hiç aramadı kendisi,sürekli karşılaşıyoruz,hiç o telefon numrasını isteyen kişi o değilmiş gibi davranıyor.neden istedin,ne olduki aramdın bilmiyorum kafası karışıktı yada zaten ilişkisi var çok yanlız kalırsam seni ararım demek istiyor

0|0
    0|0
  • Biraz kendisini ağırdan satsaymış daha hoş olurmuş.

0|0
    0|1
  • Bbuu sorruyu tekkrar sorrmuşştunn.. Hattırlıyor mussun? Hattırlatayım mı?

1|1
    0|0
  • kız numarasını vermiş sonuçta düşünmese vermezdiiii

0|0
    0|0
  • vermış numarasını daha ne yapmasını bekliyorsun :D

ilk adım ondan ikinci adımı atıver kardeş

0|1
    0|0
  • verdimi ? oda hoslaniyodur. ama bana gore bos kiz ne oyle hemencik verio o :D ne bilim basit geldi bu kiz bana

0|0
    0|0
    • versin bosversene en azından baskaları gibi egosunu tatmin etmeye çalısıp pesinde kosturtmuyor işte ne güzel:))))) afferin bence ona:)) işte ilk görüşte aşk böle başladı :)

• vaaaay guzel laf soktun ama heee

• Verdiyse numarasını sevin. İyidir.

0|1
    0|0
  • daha napsın kız? amuda mı kalksın?

0|1
    0|0
  • çok soru sorup belkide sıktın kızı :)

0|0
    0|0
  • yoldan gecen kız mı verdı numarasını pess

önüne gelene veriyor desene , numarayı

0|1
    0|1
  • nummarasını mı :D sen geçen gün soru soran çocuksun dimi:) kesin vercek demştm vermiş bak... :P

0|0
    0|0
  • ne sordun ona? mesaj attığında.

0|0
    0|0
    • nerde kaliyosun ,okulumuzda hangi bolumde okiyosun, nerelisin o tur sorular sordum hep ve o sadece cevap verdi bana bisey geri sormadi

• hani sen hep böyle arkadaşça sorular sormuşsun ya, acaba başka birşeyler mi bekledi. duygusal muhabbetler gibi.

• iyiye işaret rahat ol :))

0|0
    0|0
  • numarasını verdiyse kesin vercek sana...

0|0
    1|0
  • Yavaştan alıyor sakın ol

0|0
    0|0
  • kızda bi problem var galiba salak değildir heralde neden numarasını istedğini anlamıştır. madem böle yapacakmış ilgisi yok numarayı nie verio bide hiç hayr felan demedn direk vrmş ,ne acayip insanlar var. pas vermiodur dicem numara verme nee alaka, naz yapıyodur kendini ağırdan satıyodur bunun başka bi açıklaması olduğunu sanmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu işte bi'numara var.

Atlama derim.

0|0
    0|0
  • E daha ne yapsın! Hele ki böyle damdan düşer gibi istedin ve verdiyse. Geciktirmeden ara hemen, bugün zaten beklemiştir ne zaman arayacak diye...

0|0
    0|0
  • Olum ararsın Haydar diye biri çıkar, önce ara bir konuş sonra duruma göre hareket edersin

0|0
    0|0
  • Ağırdan satıyo kendini.Senin onun üstüne daha çok düşmeni istiyo etkilemek istiyosan yüz yüze konuş herşeyi o zaman daha çabuk bişeyler olur aranızda tabi olursa.

0|0
    0|0
  • bu arada senin arkadaş da çok iş bitirici bir adammış:))

0|0
    0|0
  • Detay lazım. Kızı tanıyor muydunuz, okul gibi bir yer mi, hiç konuşmuşluğun var mı?

Numarasını aldıysan akşamına mesaj atman lazım yarın buluşmak için. Atıp mesajı kendin görmen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Sen bi ev ayarla en iyisi fazla da uzatma bence...

0|0
    0|0
  • Bir de soruyor yahu :)))

0|0
    0|0
  • hemen heycan yapma ben de bir kızın numarası istedim verdi hiçbişey olmadı aramızda ağırdan al

0|0
    0|0
  • kız nezaketen davranıyor. yani o ilgiyi bana da gösterir. ona da, buna da, şuna da. kıza sen, hala herkes gibisin.

0|0
    0|0
  • tam 90a takmissin golu hakan sukur bile yaninda halt etmis numarayi cerceveletip duvara as saka yaptim hoslanmis demek

0|0
    0|0
  • kız hakkında neler biliyorsun ? kişiliği hakkında...

0|0
    0|0
  • selam

0|0
    0|0
  • asılkonulara gırdınmı

0|0
    0|0
  • Gerçeği aramak onu elde etmekten daha kıymetlidir.

0|0
    0|0
  • emin misin kızın kendi numarası olduğuna sakın başkasının noyu vermiş olmasın :))

0|0
    0|0
  • 3 gun arama yuzunede bakma kudursun sonra bırden saldırrr gerılla taktıgı :D

0|0
    0|0
  • yani...daha ne yapmasını bekliyorsun ki...gerisi senin becerine kalmış...

0|0
    0|0
  • Kötüye işaret sana kötü şeyler yapcak

0|0
    0|0
  • hala aramadıysan kız meraktan çatlıyodur :) arama çatlasın biraz daha :)

0|0
    0|0
  • la olm mlmısın sen kız numarasını değil sen ne sen vercek nerdeyse kaçırma yumul:))

0|0
    0|0
  • Daha ne bekliyorsun..Hiç heyecan yok mu kardeş için de senin... Ara da bizimle paylaş... :))

0|0
    0|0
  • bu durumlarda bugün numarasını veren yarın daha iyi şeyler yapar... yani mmm şey... yani sever...

0|0
    0|0
  • işler yolunda o zaman ilerle golü at

0|0
    0|0
Yükleniyor...