Sosyal fobi nasıl yenilir?

İnsanın çoğu zaman kendini kasması. Sosyal ortamlardan kendini soyutlama isteği.. Acaba bunu yaparsam hakkımda ne düşünürler? Ve istediği hayatı yaşamasını engelleyen, hayatının insanıyla tanışmasına izin vermeyen, o lanet şey. Sosyal Fobi Nasıl Yenilir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bak şuan bile kendini gizli yaparak korktuğunu belli ediyorsun sana bişey söyleyeyim mi ben de senin gibiydim ama sosyal ortamlara girdikçe açtım kendimi hee birde çok konuşkan bir arkadaş bul ortamı sağlam olucak benim öyle bir arkadaşım var sayesinde bir çok kişiyle tanıştım ilk yapıcağın şey özgüveni yüksek sağlam bir arkadaş bulman kolay gelsin ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• korkunun üzerine git. cok cok zor durumdaysan o zaman psikayatriste git derim ben. tedavısı zor degıl. sosyal fobi yaşam kaliteni ciddi anlamda bozar başka başka sorunları tetikler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle bir psikoloğa git derim çünkü sadece ortamlarda böyle kasılmalarla kalmıyor hayatını bütün yönden etkileyip mahvediyor.ve kişisel kimliğini yok etmeye kadar götüren büyük bir hastalık.kesinllikle doktora git.

0|1
    0|0
  • Profesyonel yardım alırsanız çok daha faydalı olur bence. Tüm hayatınızı etkileyecek bir sorun

0|1
    0|0
  • paxera isimli ilacı tavsiye ederim, aynı durumda olanları tanıyorum, hepsi bülbül oldu,

0|1
    0|0
Yükleniyor...