Kas spor fitness falan?

Arkadaslae benim ust bacagim dogustan kasli evet dalga gecmiyorum cocukken bile kasliydi ust bacagim sımsıkı ama popom biraz gevşek basenlerim var daha doğrusu onları sıkılaştırmak için squata başladım popom sıkılaşıp küçüldü 2 cm ama sanki üst bacagimdaki kaslar daha çok ortaya çıktı ya da artti bilmiyorum ben hic hoslanmiyorum kadinda kastan ust bacagimdaki kası yok etmenin bir yolu yok mu lutfen yardimci olun :-(

Güncellemeler:
Arkadaslar cok tesekkurler ama ben etek giyince kas cikintisi gozukmesini sevmiyorum erkeksi hissediyorum :-(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• squat zaten bacak kası hareketidir. dediğin gibide bacağı yanlara doğru şişirir squati bırak. kalçayi bacaktan çekecegine karından belden çek. yani bel ve karın egzersizleri yap derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen delimisin millet onun icin spor salonlarina gidiyo sende begenmiyosun sacmalama tatlim istersen :\ hem fit vücutlu kadın daha cekici :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ust bacak kasi yakışır bence bir bayana :)

0|0
    0|0
  • Squat a devam et. o kadar da kötü bişey değil kaslı olması bacaklarının, sıkı durur işte daha ne istiyosun ki? Millet selülittten ağlar bu da kaslı diye ağlıyor, hiç bişeyi beğenmiyosunuz siz ya.

0|0
    0|0
  • bir resim atsana görelim ne bu böyle hayal kuruduryon bize :)

0|0
    0|0
  • bacak kası iyidir boşver

0|0
    0|0
  • youtubedan ebru salli ac :D valla bak. hatun tas gibi yapiyo vucudu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...