Ne kadar çalışma gerekliiiiiiiiiiiiiiii?

bu kızdaki kadar karın kası istiyorum fakat ne kadar zamanda olur ne kadar çalışmalıyyım neler yapmalıyım
ne kadar çalışma gerekliiiiiiiiiiiiiiii ?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• en önemlisi tüketeceğin besinler.. proteinli olmazsa hiç bir işe yaramaz kasların %70i beslenme %30 ise çalısmadan olusur. sağlam yemek listen olcak bol proteinli. herşeyin proteinine ve kalorisine diyetkolik. comdan bakabilirsin kalorisi fazla olmasın ama 100gramdaki proteini fazla olsun en fazla protein tavuk et soya fasuldesinde yumurtada sütte yogurtta vs olur arastır onları ondan sonra sporuda kardiyo hareketleri ile yağları eriterek karın hareketleri yaparak kas yapabilirsin unutma ne kadar cok proteinli yemek o kadar hızlı kas oluşumu başarılar

0|0
    0|0
    • protein tozu tüketseem :D şişmeyim bu seferde kilo almak istemiyorum

• protein tozu tüketsen iyi olur ama iş zorlaşır kütle artar ama belli olmazlar fakat diyet + toz kullanırsan iyi olur

• diyet deme işte yaa hiç yapamadığım sey :(

En İyi Kız Görüşü

• Günde 4 set yap her hareketten 30ar tane yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 yılda falan

0|0
    0|0
    • çöööşş o kadarda alakasız değilim sporla :D

• çööööşşş ama şu bir gerçek ki kızların kas yapması erkeklere göre daha zordur :D

• evet biliyorummmm :( ama o kadarda değil yani

• Gel sana buradakilerden farklı birşey söyleyeyim

Karın kası çalışılarak yapılmaz :)

karın kası mutfakta yapılır gerisi az bir kısmıda ağırlık antremanlarıdır

mikro makro hesapları günlük karb protein ihtiyacını bilmen vcut su oranını vs bilmen gerekecek teknik işler yani

0|0
    0|0
    • offff çok zor işler bunlar yani hafif göbeğim var en azından o gitse yine iyi :(

• abur cuburu kes, tatlı şeyleri yeme şekeri hayatından çıkar beyaz ekmek yemeyeceksin, günde 3 litre su iç bunları bile yapsan büyük bir destek olur yağ yakımına

• aynılarını yapıyorum zaten bol su içiyorum

• Sıkı calisirsan 6-7 ayda

0|0
    0|0
  • Pek yok ama ideal bir karin senin durumuna bagli soyle yapalim ozelden karninin onden ve yandan fotografini at degerlendirme yaopalim

0|0
    0|0
  • 1 2 sene falan

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenli çalışman gerekli

0|0
    0|0
  • Bilemem ancak kadın vücudu erkek vücuduna göre daha geç kas yapıyor :D Senin durumuna bağlı

0|0
    0|0
  • bu niyetle başlayanlar üç gün sonra bırakıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sendeki göbeğin durumuna bağlı bu süre

0|0
    0|0
  • Düzenli çalışmayla bunu 1 yılda yaparsın

0|0
    0|0