Ilgili erkek makbul mü?

sorum bayanlara;

yeni bi ilişkiye başladınız, ve erkek arkadaşınız size karşı her geçen gün daha da ilgili hale geliyor. son derece ilgili bi adam. anlayışlı, duygularını saklamayan bi erkek. adamın hayatının merkezindesiniz, ve bunun farkındasınız.

böyle bi erkek makbul müdür, yoksa ne kadar cool o kadar iyi mi? yalnızca merak ediyorum...

P.S. : ben duygularımı saklayamayan, ve istem dışı ilgi ve değeri abartan bi tipim:)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ilgili erkek makbuldür ama sınırını bilmesi lazım bunaltmamak için

0|1
    0|0
  • ne sevginden şüphe ettirecek kadar az ilgileneceksin,ne de bunaltacak ya da kendini olduğundan çok çok farklı hissettirerek şımatıp daha iyilerini aramaya yöneltecek kadar çok :) çok dışarıdan baktım :p

0|1
    0|0
    • dışardan demeyelim de, yukarıdan diyelim:) çok doğru, ama çok genel olmuş:)

• yani yukarıdan derken, öyle tepeden bakmayı kastetmedim:) bir sürü ilişkinin tamamına genel bir bakış açısı demek istemiştim:) yanlış ifade sanırım:) kusura bakmayınız...

• hmm tamam o zaman öyle yaptım :p

• fazla ilgiye en fazla 2 veya 3 ay dayanabilirim ben kimsenin hayatının merkezi başkası olmamalı çeker gider ve dünyan başına yıkılır kimseye aşırı değer verme ilgi kararında olursa iyi aslında herşey kararında yapılmalı

0|1
    0|0
    • bence sevdiğin insan, hayatının merkezinde olmalı. ona özel olduğunu hissettirmelisin.

• sevdiğin insan değil de aşk hayatının merkezinde olabilir kendini de dahil etmiş olursun hem karşında ki de senin değerli olduğun hissine kapılır diğer türlü elde sayar ister istemez

• aaa evet, bu daha doğru. haklısın. hayatının merkezi değil de, aşk hayatının merkezi. tabi burda "AŞK", hayatımızın ne kadarını kaplıyor ona bakmak gerek:)

• evet ilgili erkek makbul, ilgisiz erkek düşmanımın başına gelmesin...

0|1
    0|0
  • İlgli ama yeri gldğndede erkeklk taslyblmli :)

0|1
    0|0
  • tabikide ilgili olacak ama kilibik olmayacak kizin agzina bakmayacak. kendi iradesiyle hareket etmesi lazim yoksa bi zaman sonra kiza bikkinlik verir bu durum

0|0
    0|0
  • çook ilgili mıç mıç tipler bayar bi süre sonra

0|0
    0|0
    • öyle yılışık bi tipten bahsetmiyoruz:)

• zaten insan doğası gereği kaçar dayanamaz :) 7/24 aşkım canım cicim diyen erkekten kaçar insan hatta sadede erkek değil kızdan da :) dozunu bilmek iyi ;)

• o değilde bn böwle erkekleri hiç sevmem .biras daha az ilgili ol ki değerin bilinsin bence

0|0
    1|1
    • öyle ilişkide oyun oynamak, ben böyle yaparsam o şöyle yapar gibi ayak oyunlarına girmek hiç bana göre değil. içimden geldiği davranıyorum ben.

Erkekler Ne Diyor 3

• Lise son sınıfta üniversite sınavına hazırlanıyordum dersaneye başlayalı 2 ay olmuştu bir tane kız gelmişti ismi tuğbaydı çok hoşlanmıştım konuştum arkadaş olmuştuk ama o daha ilerisini istemiyordu bense onu istiyordum o benim olmalıydı kafama koymuştum bir gün önceden çiçekciden 5 tane gül ve çiçeklerden oluşan bir buket yaptırmıştım dersteyken çiçekci sınıfa girip çiçeği ona verecekti ve çiçeğin...üstünde baş harflerinden seni seviyorum çıkıyordu önceden hocayıda ayarlamıştım ve oda olumlu karşılamıştı çiçeği aldı ve çok utandığını duydum kimsenin yüzüne bakamamış 1 hafta boyunca bir düşünme aşaması gibiydi ve ben ona bir nefeslik değil bir ömürlük olmasını istiyorum demiştim ve sonunda yalansız gerçek bir ilişki olamsına dair söz verdim ve başladık ilk başlarda elini tutmaya bile utanıyordum ve sonradan sonraya az da olsa başarmıştım elini tutmayı böyle devam ederken ben ona sabahları dersanede sınıfa güller döküyordum geldiği andan itibaren sınıfa kadar güllerle süslüydü en güzel aşk şarkılarını açıp başından aşağıya güller döküyordum my heart will go on gibi şarkılar eşliğinde dans ediyordum çok güzel gidiyordu ilişkimiz herkes bize hayrandı ve bir gün benden başka biriyle mesajlaştığını öğrendim ve bu gerçekti ama ben sadece sevgim ve aşkım yüzünden bunu içime attım çünkü onu seviyordum ve onu kaybetmek istemiyordum ona bağlanmıştım bir kere onsuz yapamıyordum her an aklımdaydı ve hiç çıkmıyordu derslerim çok etkilendi bu durumdan ve ailem buna karşıydı ama ben onları dinlemiyordum bir yerden sonra tuğbanın evine giriyordum annesi ve babası ayrıydı ve o anneanesinde kalıyordu bir o evde bir annesinin evine gidiyordum ve çok güzel anılar yaşadık özel günlerde ona en güzel mekanları ayarlayıp müzikleri önceden seçiyordum masadan güller eksik olmuyordu ve şiirler güzel sözler herşey olağanüstüydü çünkü onu mutlu ettikçe bende mutlu oluyordum ara sıra kavga ediyorduk ve ben sesinin kötü gelmesine dayanamadığım için bir çok kez sabah 5 gibi okulunun önüne gidip diz çöküp özür diliyordum o beni affedince dünyalar benim oluyordu bir gece çok kavga etmiştik sınıfındaki erkeklerle mesafeli olmasını istemiştim ve oda olmadı kavga ettik ben yine dayanamadım gece 1 gibi evinin önüne gidip saaatlerce beni affetmesini bekledim affetti yine eskisi gibiydik ona her gece şiirler yazıyordum şarkı söylüyordum onun mutlu olamsı bana yetiyordu bir kere ayrılalım dediğinde kalakaldım ve o gitti ama yine dayanamadım ve ben gece saat 10 gibi hava çok soğuktu ve rüzgar vardı 2 saat boyunca odasının karşısındaki yolun ortasına oturdum ve bekledim 2 saat sonra geldi tekrar barıştık ailem beni çok zorluyordu telefonlarımı aldılar paramı kestiler onu bırakmam için herşeyi yapıyorlardı ama ben ondan vazgeçmeyecektim her gece geç saatlerde onun evinden çıkıyordum artık karı koca gibi olmuştuk herşeyi yaşamıştık aramızda hiç bir sınır kalmadı herşeyi yaşadık ve beni ailem için bıraktı şu an başkasıyla çıkmış hemen ve face kucak kucağa resim atmış ben bunumu hakettim :(

0|0
    0|0
  • Tam bahsettigin gibi bir erkegim. ölümune baglaniyorum bir kizi sevince herseyim o oluyor. Ama bunun zararini cok buyuk sekilde gordum sevdigim insanla hic bir problemim yoktu sadece asiri ilgiden dolayi cekti gitti. Neymis ona cok mesaj atiyormusum? En basinda mesaj at bana diye yalvaran insan oydu

0|0
    0|0
  • Senin gibi tipler terkedilir genelde. Bol şans.

0|0
    1|0
    • şu ana dek öyle bişey yaşamadım. ayrılıklar hep çift taraflı oldu. senin karşına çıkan hatunlar benim gibi tipleri terkedenler sınıfından olabilir belki.

• farklı şeylerden bahsetmeye başladık ama. değre verip ilgi göstermek, her istediğini yapıcam demek değil ki. hatta tersine, genelde kararları ben vermek isterim.

• yani diyorumya karşıdaki senin ona ne kadar düşkün olduğunu anlayınca, ilişkinin monotonlaştığından bahseder, bunaldığından bahseder ve gider. He şimdiye kadar sana böyle bişi olmadıysa ne güzel.

Yükleniyor...