Koşu yapmak ve koşu bandı göbek eritir mi?

Bugün spor salonuna yazıldım, kendimi baya sportif hissediyorum 😊
Sizce bunlar göbek eritir mi? Ve göbeği eriten hareketler neler?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna yazılmana gerek yokki, koş sadece yeter. ilk gün pestilin çıkar 1 km de ama 15 gün sonra 5 km koşuyor olursun. ben çok koştum halada koşuyorum. tabi normal bir kilodaysan. boy kilo kaç umarım abes bir durum yoktur boy kilo ve ölçülerde

0|0
    0|0
    • 160-54

• 90 83 100 berbat ölçülerim var

• bu kiloda bu ölçüler olmaması gerek. garip bir durum. herhalde ya yanlış ölçüm ya da hiç spor yapmamışsındır. koşuya devam edersen süper olur çok sürmez 3 aya iyi duruma gelirsin. çok fazla bir şeyde yok. yaş kaç? hiç bırakma sakın başka spor yapma şansın yok mu

En İyi Kız Görüşü

• bol bol mekik cekiceksin canım koşmak sadece göbeği etkilemez heryerden verirsin e ordanda gider yine ama sadece göbek dersen internette birsürü video bulabilirsin ya da telefonuna caynax hit karın egzersizleri uygulaması var indirip onu yapıcaksın

0|0
    0|0
    • Mekik sıkılaştırır diyorlar ama

• tamam işte sıkılaşarak incelicek zaten heee çok aşırı yağlıysa kiloda vericeksin

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet eritir

0|0
    0|0
  • göbek eritme diye bir tabir yok

2- bölgesel yağ yakımı yoktur

3-kalori açığı oluşturursan yağlarını yakarsın

0|0
    0|0
  • Eritir diyenlere söylüyorum nah eritir sıkmayın la.

0|0
    0|0
    • Ne eritir peki?

• Hepsini yapman lazım, bak asıl iş metabolizmanın yavaş çalışması ile ilgili yani yediklerin fazla harcadağın az, yediğin ürünlerin üzerindeki yap miktarına bak %8-12 arası çok iyidir vucutçular bu arada gidip gelirsen senin için 20 ye kadar yolun var, az yağlı ye spor yap eritirsin, bide insan vucut tipleri vardır kimisi kolay kilo alır zor verir kimisi zor kilo alır çabuk verir bunları hepsi bir etkendir, adam akıllı fitness yap 2-3 aya eritirsin tabiki yediklerinede dikkat etmen lazım.

• Evet eritir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...