Küçükken akrabalarınızdan hoşlandığınız oldu mu?

Çocuk aklıyla,dayınızdan teyzenizden kuzeninizden amca hala vs gibi akrabalarınıza platonik sözüm ona aşk beslediniz mi? :)

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim annemin dayısının teyzesinin kızının kızı bana aşık olmuştu 10 yaşındayken felan o zaman o kıza bir oyun oynadım,bir gün akşamı dügün var köy dügünü erkekler biryerde kızlar biryerde hepsi ayrı evlerde neyse kızların odasına girmiştik dogruluk cesaretlik felan oynamıştık ben hep cesaretligi seciyordum dudak dudaga öpüşün felan diyordu bende Zevk alarak yapdım yapdık çok iyiydi yani simdi yaparım yinemi ömür der...:-D seni seviyorum sinem küçükken bana yapdıkların beni büyüyünce akıllandırdı x aşkım..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• elbette bir çok kişide olmuştur. bir çocuk yakınındaki insanları beğenir ve örnek alır. en doğru kişiler, en güzeller, en yakışıklılar çocuk için en yakınlardır. anneye babaya kardeşe halaya dayıya aşık olunabilir.

yanlız bu dikkat edilmesi gereken bir konu. bunu büyüklerin bilip dikkatli davranmaları gerek. çocuğun büyüyeceğini bedenen büyümesi yanında cinselliğinin de büyüyeceğini unutmamalı ve pervasız davranışlara girmemeli. ya değilse sonu enseste doğru gider. uzmanların söylevine göre çocuk 4 yaşından sonra yanında soyunup giyinmeyin diyor. banyoya girdiğinizde anahtar deliğini kapatın diyorlar. çocuklr ilgi duyar ilgileri yön değişebilir diyor.

0|0
    0|0
  • hadi canım daha neler adı üstünde akraba kuzen yanı hastalıklı bi düşüncedir tıbbı bı yardım alınması gereken durum bence bu şiddetle karşıyım.

0|0
    0|0
  • Akrabama olmadi ama ilk okul hocama fena asiktim.gozlermi cekmeden hep izlerdim hocami hepte yakalanirdim:) ozgur neden bakiyorsun oyle diye sorardi? Anlasana be hocam seviyorum dyemeyecigim icin renkten renge girer kekelerdim :)

0|0
    0|0
  • çocukken kuzene sarkmak adına evcilik öğretmencilik oynardım :)

0|0
    0|0
  • küçükkende mantıklıymışım demekki öyle hoşlantılarım olmadı.

0|0
    0|0
  • beslemedim :D ailede güzel kız yokki :( bi komşu kızı vardı bizim o da tipsizleşti :D

0|0
    0|0
  • Akraba kısmında pek bişey yoktuda 5 6 yaşlarındayken bizim komşunun kızı vardı maviş maviş ,sabah akşam evcilik ayağına yatıp kalkıyoduk :D:D Şimdi yüzümüze bakmaz :)

0|0
    0|0
  • olmaz mı, hemde aşkımdan ölüyodum:) meğerse aşk o değilmiş:)

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Olmamı aaaah nimet abla ah...:)

0|0
    0|0
  • ensest yani :).. evet olmuştu benim küçükken hoşlantılarım

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır hoşlanmadım yani.

0|0
    0|0
  • Komşunun kızı çok güze.dll :((

0|0
    0|0
  • beslemedim akrabalarım tipsiz :D:D:DD:D

0|0
    0|0
  • oldu tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kardeslik duygusundan baska bisey hissetmem mümkün olamaz, igrenc buluyorum böyle seyleri.

0|0
    0|0
  • amcamı cok severdim ben aşk degil tabii ama hayranlık :) kuzenim de aynı şekilde bana hayran :D

0|0
    0|0
  • annemın kuzenın ogluna oldu hatta annemler besıkkertmesı dıye dalga gecer .d

0|0
    0|0
  • Amcaoglu .

0|0
    0|0
  • valla akrabamız degıldı ama 6 yasındayken serdar ortaca baya baya asıktım ben yaa:D

0|0
    0|0
  • 1 halamin oglu 1 de teyzemin oglu bana asikti.Teyzemin oglu gecenlerde evlenme teklifi etti kabul etmedim.Halamin ogluysa surekli bakar bakar dururdu ama ben hic ilgilenmezdim onunla da.Ve hala terslememe ragmen aynilar...

0|0
    0|0
  • ıkı kuzende alıkdı halan bırı bırseyler hıssedıyor ama ben yakınlık vermıyorum

0|0
    0|0
  • Teyzemden hoşlanıyordum.Çocuk aklı işte ajlsdalsjlksjsajfdlsreasgrtdhg

1|1
    0|0
Yükleniyor...