10 gün sonra AÖF ara sınavı var kimler nasıl çalışıyor kredili sisteme?

arkadaşlar devlet yardımcı kitap basımını durdurdu kahretsin... e bu devletin kitaplarınıda anlmakta zorlanıyorum derinlemesine karmakarışık... sanki sırf geçemeyelim diye özel olarak yapılmış... bide kitabın ünite sonları 10 tane sorulardan hiç sınavda çıkar mı acaba...

Güncellemeler:
benim kafa basmıyor abiiiiiiiiiiiiiiiii...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben kitaplara baktım, anlaşılması zor şeyler değil

0|0
    0|0
    • of of neresi anlaşılır 30 defa okuyorum çok uzun uzuuuuuuuun

• anlamanda sıkıntı var o zaman

Erkekler Ne Diyor 5

• e-ogrenme.com ve googleden eski çıkmış soruları araştır 10 günde geçecek kadar alırsın.. bol bol eski çıkmış soruları tekrar tekrar çöz... 1-2 ay her akşam 1 saat ayırırsan 80 puanı garanti edersin.

0|0
    0|0
    • ama konular değişti bu yıl ilkez

• ya ne kadar değişebilir her yıl yenilenir... yüzde 40 yeni soru eklenir gerisi yine aynı ablacım yapma güven bana :) bende garanti var para iadeli...

• link

Her üniteden dünya kadar soru var işine yarayacaktır.

0|0
    0|0
    • çıkar mı o 10 sorudan 3 tane falan

• şimdi konuların değiştiği cok ders var o yüzden daha önce çözdüğün soruyu beklemek çok mantıklı değil. ama bu kaynakta her üniteden 60-100 tane soru var. Gelebilecek her seyi soruya dökmüşler. ben hafta sonuna kadar konu calısıp son 5 günde ondaki soruları çözücem geçerim herhalde.

• basmıyosa evlen çocuk yap onlara bak :) ne arıon okulda derste filan

0|0
    0|0
  • benim de var uluslar arası.daha başlamadım bile:(

0|0
    0|0
  • benimde giresim var snava ne zamandır giremiyorumm :) geç baribitsin hemen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence ünite sonlarındaki sorulara güvenme. o kadar soru soracak konu varken niye 10 sorudan sorsunlar ki. o sorular sadece soru tarzı hakkında bilgi veriri bence. ayrııca ben çıkmış sorulara baktım o kadar da korkulacak sorular degıl. sadece kitabı anlayarak okumak, önemli yerleri not almak yeterli bence. ben sosyoloji okuyorum bu arada sen ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • link

ben bu siteden çalışıyorum ordaki notlardan yani

0|0
    0|0
  • Murat yayıncılığın soru bankası var onu al hemen hemen aynıları çıkar herhalde her türlü soru var ayrıntılı açıklamalı şekilde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...