İçimde bazı duygular var

Nasıl anlatsam...Karşı cinse karşı...Kendimi kullanmayı seviyorum. Yani onlarla oyun oynamak, onları etkilemek hoşuma gidiyor. Onların karşımda çaresizliğini görmek... Ne yapacaklarını şaşırmalarını izlemek... Ben sözlerimden çok duygularımı, bakış ve hareketlerimi daha iyi kullanıyorum diyebilirim.. Ama aklınıza diğer türlü şeyler gelmesin. Sınırlarımı biliyorum. Herhangi bir temas yok. Olsa da istedigim kişiyle olur..Eee burda soru da yok:) Siz de arada böyle şeyler yapmayı sever misiniz bayanlar?

Güncellemeler:
oynamak kandırmak anlamında değil:)onların da hoşuna giden cinsten bu..hem biz de kandırıldık sanki bu dünyada yaşamıyoruz hemen alınmış bazıları.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla kim ne derse desin gayet zevkli bişi bayanlar demişsin ama bende bunu yapmayı seviyorum gidiyorum konuşuyorum etkiliyorum sora numaram yerine başka arkadaşların numarasını veriyorum bazen iki arkadaşla birden çıkıp birbirine dşürüorm 4 kez yaptım zevkli bişi insanlarla oynamak aptallar işte :) iki gülüosn etkileniolar böle insanlar var.

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gün biri senle öyle bir oyun oynar ki hayatının son oyunu olur insanlarla oyun oynama zira insanlar oyuncak degildir

1|3
    1|0
  • Sana Şu Şekilde Cevap Vermeyi Uygun Görüyorum... link

0|2
    1|0
  • oynuyorsun anladım erkeklerle ama bırgun karsına oyle bır erkek cıkar kı sen oyunculukta ıyıyım zannedersın ama o mukemeldır oyunculukta ve cogu seyını kaybedersın ne dıyım basarabılıyorsan aferın

0|1
    1|0
  • Ahhhh ahhhh tam benliksin :)))

1|1
    0|1
  • bii örnek verir miisn ne yapıyosun mesela

1|0
    0|1
  • yok ben alınmadım çok hoşuma gitti oyş :)))

1|0
    0|1
  • bu benim hoşuma gider de kızlar karşısında eli ayağı dolaşan erkeklerden pek hoşlanmaz...

1|0
    0|1
  • Onların karşımda çaresizliğini görmek... "" Dikkat et çaresiz taklidi yapıyor olmasın..

1|0
    1|1
  • Kendini özel biri gibi hissetmek istiyorsun, tek amacın ilgi toplamaya çalışmak, mutsuz bir aileden geldiğini düşünüyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu soruyu okuyunca nedense aklıma Mevlana'nın şu sözü geldi ..

İnsaf et ! Aşk güzel bir iştir. Onun bozulması, güzelliğini kaybetmesi, insanların kötü niyetli oluşundandır..

Mevlâna Celâleddin-i Rûmî (k.s)

1|2
    1|0
  • Adamları oyuncak etmişsin :)

1|0
    1|3
  • İsterdim,ama hiç bir zaman içimden gelmedi nedense.Aşırı saflıktan mıdır nedir

1|0
    0|1
  • aferin kız sana al intikamımızı hepsine çektirrrrr

1|0
    1|3
Yükleniyor...