İnatçı mısınız, yoksa asla inat yapmaz mısınız?

İnatçı mısınızdır yoksa asla inat yapmaz mısınız? Mesela, birinden bir şey istediniz yapamam dedi şakasına ama siz şaka olduğunu bilmiyorsunuz, sonradan yaptığını söyledi.

Kabul eder misiniz, yoksa inatçılığınızdan asla kabul etmez misiniz?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Basit konularda inat etmem ama bazı konularda dünyanın en inatçı adamı olabilirim :))

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de var. Mantık dahilinde zaman zaman çok inatçı olabiliyorum. Ama asla koru körüne bir işi yokuşa sürmem, uçarız mazallah uçurumdan :))

0|0
    0|0
  • çok inatçıyım pire için yorgan yakarım:)

0|0
    0|0
  • inatlık var inatlık var. Eğer verdiğin örnektegi gibi bir durum varsa inatlıkla alakam olmaz ama beni ilgilendiren bir konuda ben haklıysam sonuna kadar inadımı sürdürürüm.

0|0
    0|0
  • uysal bir koyun gibiyim bu konuda, inatdan eser yoktur bende

0|0
    0|0
  • istemediğim birşeyin yaptırılması konusunda çok inatçıyım karşımdaki bişey yapmıyosa yapması için inat yapmam

0|0
    0|0
  • Inatçı değilim ama ara sıra trip atarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• biraz inatçıyım kabul ediyorum:)

2|0
    0|0
  • inatçılığım tutar zaman zaman :)) engel olamıyorummm.. :)

2|0
    0|0
  • Çok inatçıyım. İnadım tuttu mu, yanıma yaklaşılmıyor.

1|0
    0|0
  • evet ya bende keçi gibi inat vardır aslında çok kötü bir şey ama elimde olan bir şey de değil işte...

0|0
    0|0
  • inatçılıktan nefret ederim pek etmem ama çooook damarıma basıldıysa kırıldıysam üzüldüysem karşımdakini affetmem

0|0
    0|0
  • Ciddiye alırım ve çok bozulurum.Ama eğer gerçekten şaka yaptıysa inat etmem daha fazla.Ama konu başka bi şey olursa acayip inatçıyımdır...

0|0
    0|0
  • Duruma gore inatci olabiliyorum, bazen istedigini elde etmek icin gerekiyor.Ne demisler; "Aglamayan cocuga meme vermezler".

0|0
    0|0
  • İnatçıyım, fakat ısrarcı değilin.

0|0
    0|0
  • kabul ederim. çok fazla inatçı bi yapım yok ama bazen tuttu mu tutuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...