KS'de sorulan kilo sorularından bıkmadınız mı?

boyum kaç ? kaç kilo olmalıyım. gibi sorular. Bir diyetisyen olarak el atayım dedim. Daha bitirmemiş olabilirim ama Türkiyede diyetisyenliğin kurucusu Ayşe Baysal hocamız. Boy bölü kilonuz 2 ile 2.5 arasında ise normal kilodasınız eğer değerler bunların arasında ve kendinizi beğenmiyorsanız gidin bir psikolağa. diyetisyenin bile yapacağı birşey yok. saygılar.Mesela boyum 1.85 kilom 75 . benim 2.4 memnunum. sizde hesaplayın bakayım.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Adam soru sormuş "sizce çok mu kiloluyum" diye.

Bende "evet çok kilolusun" dedim. Der demez engeli yedim ya la...

0|0
    0|0
    • bende seni bekliyordum :D :D manyaksın :D o değilde kilo boydan haber ver :)

• Ayy gobegem bile yok benim daş gibiyim kahretsin kihkihkih:D

• güleyim mi ağlayayım mı :D senin cevapları okuyunca kahkaha atıyorum :D :D :D oyş :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum aslına bakarsan sürekli aynı sorular dönüp dönüp tekrar geliyor önümüze. İlişki için sorulan sorular cinsellik için sorulanlar kişilik için sorulanlar vs. vs. Hepsi aslında hemen hemen aynı sorular sadece farklı insanlar tarafından tekrar tekrar soruluyorlar. Bu yüzden cevap vermeyi yavaşlattım biraz her soruya cevap vermiyorum artık napıyım abi sıkılıyor insan bir süre sonra hep aynı şeyleri yaz yaz yaz :D :D

0|0
    0|0
  • 1.80/130 panpa hesapla.

0|0
    0|0
  • Boy, kilo, dış görunus , nasılım soruları için ayrı bir başlık açılsa güzel olur.

0|0
    0|0
  • arkadaşım oda birseymi birde santim soruları var...:)

0|0
    0|0
  • Gerçekten bu bölümü okuyorsan eğer bundan bu tarz soruları sen cevapla:)

0|0
    0|0
  • 2.4

üç-dört kilo daha vereceğim sağlık açısından

0|0
    0|0
    • bence böyle iyisin.

• hmm iyi zaten demişti öyle birşeyler hatunlarda daha fazlaymış sanırım. benimki iyiydi zaten de az daha düşse iyi olacak sağlık açısından. sağol eyvallah

• sende sağol bro evet kadınlarda daha fazla.

Yükleniyor...