Tek eşlilik mi o da ne?

iyi akşmlr arkdaslar sıbel uresın ısmınde aıle danısmanı yasam kocu br bayan 2 eslılık kanunlastrılmalı yasal olmalıe esıme bayan onerdım dıyor kurandakı nısa suresınıde destek gstererk aldatmanın zınanın onune gecıleblcegını syluyorr

YAA BU NASIL ISTIR ARKDAS EERKEK KADIN ILLA ALDATMALIMI YOKMU NEFS KISILIK ADAMLIK BUNU HANGI KADIN ERKEK KABUL EDEBLIR ESINI PAYLAŞMAYI peygamberımız yapmıs dyorlar ama ozamanın sartlarında kadınları korumak amaçlı nıkahına almıs peygambrmz bu bahane bnce napalım evlenmeyelımm mı yoksa 7 kocalı hurmuze eyvallah mı dyelım yorumlarınızı beklıyrum...tskkrlr

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf ünlü olmak için abidik gubidik şeyle çıkıp geliyor. E sende konuşuyorsan amacına ulaşmış demektir.Kendi sapıklığını istediği gibi yaşasın.

1|0
    0|0
    • sapkın az kalır ama ınsan sınır krızı gecırebılyoo bır kadından bunu duyunca

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşlarr dinen 4 kişiye kadar nikah düşebilir ama bu durum keyfiyet nedeniyle olması için bir önri değildir... şartlarla alakalı bir durumdur. sen okçuruna düşkün ol nefsine hakim olma, 4 tane nikah hakkım diye sürekli çok eşliliğie yönel, böyle bir aptallık olamaz... yani bişeyleri çok yüzeysel görüyoruz, birazcık mantık be yaaaaaaaaaaaaaaahu

0|0
    0|0
  • İlginç,sıradışı şeyler söyleyerek reklamını yapıyor işte. Bunun savunulacak yeri yok. Dine göre bakarsak eğer bu yasak bişey değil ama çok ağır şartları var. Herkes yerine getiremez. Şahsen tek eş daha iyi kanaatindeyim. Çok eşlilik açıkcası bana saçma geliyor..

0|0
    0|0
  • sakin ol gulüm

0|0
    0|0
  • kuran a göre bu yapılmalı, ben de 3 eş istiyorum

0|0
    1|0
    • dyosun pekı sen kuranda yazan kaç seyı hayatında uyguluyosunda bunu desteklıyosun kuranda yazdgı ıçınmıı yoksa keyfın ıçın mı kuranda yapılmalı mı dyoo yapmazsan gunah mı

• kuranda yazan şeylerin %90'ınını en az uyguladım ve uygluyorum

• Allah ile sizin aranızda birşeydir. Siz düzgün bir kul olun. İnsan gibi insan olun. Her dinde olduğu gibi Hırsızlık,yalan,zina,uyuşturucu vb. şeyleri yapmayın.FARZ olanları yapın ve Yasak olan şeyleri yapmayın. Diğerleri ALLAH ile Kul arasında kalsın.Önemli olan kalbin temizliği. Ne 5 vakit namaz kılanlar var,akşama şarap içer. ALLAH herkesi bilir ve görür.

Kızlar Ne Diyor 3

• avrupa yasam tarzını özendırmeye calısıyor ... okadaını zekırıye beyazın elıne vermek lazım :)

0|0
    0|0
  • o kadını dövesim geliyor adını her duydugumda neyse...

0|0
    0|0
    • mıgdem bulanıyo soyu kuruyasıcaa

• evet o kadın ne dediğini bilmiyor .ama şuda bir gerçek artık fırsatı olupta aldatmayan erkek yok gibi maalesef .

0|0
    0|0
Yükleniyor...