Lütfen yardım edin sosyalliğim alt üst oluyor

Evet anlatıyorum bu sene okul değiştirdim ve önceki sınıfımda ve bir çok ortamda herkesi güldüren komik utanmayan eğlenceli kişi ve cool olurdum burada o söz konusu bile değil sınıftakiler bana şantaj yaptığı olur özellikler kızlar sınıfta pısırık derslerde espiri yapmayan ve ders notları düşük olan biriyim ve sınıftakilerin %80i beni sevmiyor sınıfta en yakın arkadaşım yavuz o okulun popüleri onla takılıyorum fakat o kadar işe yaramıyor diğer sınıflarla aram çok iyi sadece bizim sınıfla aram kötü diğer ortamlardaki davranışlarımı sınıfta sergiliyemiyorum bunun sebebi sizce ne olabilir ve sizce çözüm nedir ? lütfen gerçekten kızlarla hiç anlaşamıyorum sınıftaki kızlarla v erkeklerden bir iki kişiyle

Güncellemeler:
offf kimse neden cevap vermiyor

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• hala sorunun ne olduğunu anlamadın mı ? sınıf düzenini bozan olmalısın yani diğer sınıftakilerle anlaşman normal sadece ders aralarında 5 10 dk görüşmek ne olduğunu belli etmez seni onlara karşı.. edebinle otur bakalım normal insani ilişkiler kur cuull olmadan öğrenci gibi dur serseri gibi değil.

0|0
    0|0
    • öyle duruyorum fakat bugün bir olay oldu sınıftaki iyi arkadaşlarımdan birinin taklidini yapıyordum o kadar rahatsız değildi hatta gülüyordu sonra sınıftaa uyuyan x diye bir çocuk vardı bizim seslerimize uyandı xx bana gidip biraz şeker alsana dedi parasını uzattı alamam dedim devam ettim baya bir ısrar etti sonra kalemliğimi aldı onu dinlemediğim için çöpe attı onu müdüre şikayet ettim 4 kişi şantaj yaptılar bana düşün yani ve onlarla çoğu zaman dışardada takılıyorum diğer sınıf.. önelemem zor

• potansiyel suçlusun yani fırlamalık eski sınıfında işe yarıyor olabilir onlar geri zekalı ise yapacak bişey yok..

• evet neyse yarın parti var orada iyice iyi olurum saol

• Dostum senin sınıf bi kere kafana kazanmış. Bence boşver. Popüler olmaya çalışıyorsun sen.. Hiç uğraşma değmez. Olmadı sınıftakileri ez

0|0
    0|0
Yükleniyor...