YÜZME BİLENLER YÜZME BİLMEYENLERE YÜZMEYİ ÖĞRETEBİLİR Mİ? BİRİSİ DE FAYDALARINI SAYABİLİR Mİ?

Yaşım 21 ve yüzmeyi bilmiyorum kimine bu sorunum komik gelebilir ama büyük eksiklik bence:) Astıma yatkınlığım ve paniğim büyük etken öğrenememem de benim gibi yüzemeyen var mı? Bir an önce kursa başlayıp öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum (Tabi Kocaelide adam akıllı kurs bulabilirsem) . Panik yapınca ciğerlerindeki bütün havayı dışarı veriyosun ve bu batmana sebep oluyormus suyun üzerinde panik yapmadan nasıl durabilirim?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Derincedeki yuzme kursuna yazilabilirsin veya plaj yolunda da ayni sekilde kurs var nerede oturdugunu bilmiyorum ama yardimci olabilirim.
    Ayrica eski kiz arkadasima yuzme ogretmistim gayette basarili bir sekilde ilerliyirdu ama cabuk pes eden ve yorulan biri oldugu icin fazla ustune gitmedi ve ogrenemedi ama azimliysen yuzme bilen herhangi biri sana yuzme ogretebilir. Zora gelemem yavas yavas kademe kademe ogreneyim zamanim bol dersen kurslar senin icin daha uygundur.

1|0
    0|0
    • Derince de oturuyorum kararlıyım kursa gitmekte hem yapmayı çok istediğim bir spor hemde faydaları çok. Acaba iyi midir derincedeki kurs.

• Kuzenim gidiyor (10 yasinda) ailesi gayet memnun cok ilgilendiklerini soyluyorlar bence git bir konus asamalarini ogren kac seansta ogrenebilecegini sor bilgi al. Senelerdir calisan bir kurs kotu olmamali diye dusunuyorum.

En İyi Kız Görüşü

• 5 yasimdaydim cok fakirdik o yaz. Plajda butun cocuklarin barbieli kolluklari can simitleri vardi ben tam bir donla denize giren adam tribindeydim cocukluk iste kiskandim. Kizlardan en havali olani dedi ki senin niye kollugun yok boyle ezercesine sormustu. Bende kuyrugu dik tuttum dedim ki yuzmeyi biliyorum sonra kendimi suya attim. O g. t korkusuyla ogrendim yuzmeyi o anda. Korkma yani sudan sirt ustu birak kendini kiyida hemen ogrenirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende de astım var sorun yapma, dünya üzerinde boğulabilen 2 çeşit canlı var zaten biri insanlar diğeride maymunlar sebebi içgüdüler. Boğulma korkusu gibi şeyler, bunu yendikten sonra önüne hiçbir engel çıkmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Bende yuzmeyi bilmiyorum ve bu eksiklik degildir merk etme istiyorsan ogrenirsin istemiyorsan ogrenmezsin kimse seni zorlayamaz ki ogrenceksin diye

0|0
    0|0
  • :D :D yüzme candır

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum selam s. s. s :D

0|0
    0|0
  • Kendini rahat bırakman lazım bide suyun altına nefesini versen bile demir değilsin ya hemen batasın suyun üzerine çıkabiliyosun

0|0
    0|0
  • 6 yaşımda kendi imkanlarım ile öğrendim. O zamandan bu yana neredeyse günlük yüzerim çok basit emin ol.

0|0
    0|0
  • fetullahın beddua sahnesi en temizi :)

0|0
    0|0
  • öğretirim insan gibi dinlicek ve yapıcak herkeze

0|0
    0|0
  • adı üstünde panik yapmadan durmalısın :D konu sende gizli. kulaç attıkça başını sağa ve sola çevir. ilerde profesyonel yüzmeyede başlarsın kafan suyun içinde. dediğim gibi öncelik sakin kalman. sonuçta su seni kaldıracak. çırpınmadığın sürece

0|0
    0|0
  • ben yüzemiyorum l*n millet hep şöyle yapacan diyip duruyor beceremiyorum, batıyorum hep

0|0
    0|0
  • ögretebilrim ama ankaradayım

0|0
    1|0
  • ankaradaysan öğretebilirim

0|0
    0|0
  • faydası denize girersen boğulmassın ama yok ben kumda sahilde oynarım dersen sen bilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bu önemli bir konu. Yanlış bir bilgi senin denizde bogulmana sebep olabilir. Gidip bir yüzme öğretmeniyle konus derim yoksa buraya bakarsan herkes yüzme öğretmeni çıkar.

0|0
    0|0
  • Yuzme kurslarına gıt ogren bırgun lazım olur

0|1
    0|0
  • öğrenirsin sorun etme suyun üzerinde sakin dur batmazsın su zaten seni kaldırır

0|0
    0|0
  • kollukla dene ben öyle yapıyorum, kollukla yüzmek harika. suya alışmak gerekli.

0|0
    0|0
  • panik yapmaman gerekli su zaten seni kaldırıyor en önemli konu panik yapmamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...