Yapma dediğiniz şey 3. kez yapılırsa ne yaparsınız?

arkadaşlar sorum başlıktadır hadi bakim görim sizi . ben ayrılırım ve şu an ayrılık mesajını attım bekliyorum

Not : Mesajda '' İlknur ben değil sen kendin kendi hatalarınla kendine yol yapıyorsun ve ayrılmamız gerek bu hatalarının devamı da gelecek biliyorum bu yüzden ben senin hatalarını ve sonrasında özür dileyip affetme mi istemeni çekemem '' yazıyor

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• hatasız kul olmaz.ve huylu huyundan vazgecmez.eger degişecek bi durumsa öyle bi mesaj attıgına pişman ol.

0|0
    0|0
    • ya bak şimdi olay yılmaz die bi çocuk var ilk olkul lise falan derken bu cocukla küçük ken bile arkadaştı . bir iki kez bu cocugun sevgilime yan gözle baktıgına şahit oldum . çocukla konştum sonrada kıza dedim ki bu cocukla konuşmayacaksın bida . tm dedi bir oldu iki oldu bu gün 3 oldu ve ayrılmak istiyorum zaten bu ilişkide uzadı

• hıı haklısın kendince tabii..sıkma canını yahu.olmazsa olmaz.kimse vazgecilmez değil.

Kızlar Ne Diyor 7

• yap derim..

demekki tersinden anlıyo

1|0
    0|0
  • en sinir oldugum seydir benim tikim var gobegime dokunulmasından ama ısrarcı hödük arkadaşlarım bunu yapmyı cok seviyorlar !

0|0
    0|0
    • çarp bitane bak bakim sonra yapıyolar mı

• sonunda yapcam vallahi en cokta bana birşey yaptırmak istediklerinde yapıyorlar bunu ) dansoz gibi oynatıyor okuzler)

• :D :D

• Seviyomusun peki? 3e kadar iyi sabretmişsin ben ikincide direk ayrılırdım yapma dıyosam yapılmayacak o kadar :)

0|0
    0|0
    • cok seviyorum

• bi çocuk var konuşma diorum tamam dior ama arada gidip cocugun yanına konuşuyor yada o cocuk geliyor . (cocugun gelmesini anlarım ama kova bilir değilmi) sonra konuşuyolar işte . istemiyorum abi o cocukla konuşmasını ne konuda olsun selam dahi vermeyecek ama yok yok yok . yine aynı yine aynı

• Haklısın o zaman.

• mesajla ayrılmak da ne demek yahu, hiçbir şey demeden ayrılsan bile daha iyiydi, al kızı karşına yüzyüze konuş, telefon ve internet çıktı mertlik bozuldu

0|0
    0|0
    • yüz yüze konuşamam bende öfke kontrol sorunu var . o an sinirlenirsem kimse elimden alamaz kızı mesaj daha iyi . bizimde kendimize göre sorunumuz var yoksa istemez miyim yüz yüze konuşmayı

• İlknur'a bizden de selam yazsaydın:) ayıp etmiş.

1|0
    0|0
  • Ne yapacağım anlamayana ne desen ne yapsan boş kendi haline bırakırım

0|0
    0|0
    • sevgilinse ?

• sen erkeksin bende ilknur yani senin sevgilinim sen bana diyorsun ki yılmaz la konuşmayacaksın bende tamam diorum . aradan zaman geçtikten sonra yılmazla konuşuyorum ve sana gelip yılmaza böyle böyle dedim diorum . naparsın ?

• Ben karşı cins arkadaşlığına karşıyım ilk durumda bitirirdim yani gidip ne konuşacaksa konuşsun

• tamam bana mesaj attın ama bari buraya yazma.no : ilknur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence de mantıklı davranmısın en azıneden bıraz burnunu surt

0|0
    0|0
  • aferin! iyi yapmışsın,mantıklı bir karar

0|0
    0|0
  • Bir musibet bin nasihattan iyidir.

Ne alaka bilmiyorum :D

0|0