Kırgınlığını söylemeyen erkek

herkese merhaba, kırgın olduğunuz kız size "bana kırgın mısın" diye sordu, siz kırgınsınız ama yine de "hayır kırgın değilim" dediniz. ama kıza açık konuşamıyorsunuz ve ona bakamıyorsunuz karşılıklı konuşurken,o bakmadığında bakıyorsunuz. neden böyle yaparsınız?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kırılmıs garıbım

0|0
    0|0
    • iyi de özür dilerim ona... 2 ay hiç konuşmayınca içime oturdu en sonunda özür diledim ben sana kırgın değilim falan dedi

• öyle... burcu da balık

• o zaman sorunu cozduk zamana bırak olur arasıra

Erkekler Ne Diyor 9

• kırılırsam solerım kırılıpda saklamam ki ıcımde dert olmasın hatasını anlaması ıcın degıl bu her ne kadar hata gıbı gozuksede herkes hata yapabılır kırıldıgımı bılmesı ve bır daha aynı sekıl kırmaması ıcın ve bunu da solerken kırıcı degılde yaptıgının benı kırdıgını anlaması seklınde solerım...

0|0
    0|0
  • ben mesala benim azima siciyor adet aa ama ben birsey demiyorum davranisimida degistirmiyom ama koyuyor

ama ben birsey dedimmi hanim efendi git kendine baska ... (adini söglüyor) bul diyor

0|0
    0|0
    • yani sinirli olduğundan mı hayır kırgın değilim der?

• ben ona karsi sinirlenmiyorumki bana küfür bile etti ama napalim baskasi olsaydi kiz falan fark etmezdi bi tokat yerdi benden birdaha akli basina gelmezdi

bilmiyorum galiba incitmemek icin karsi tarafi ondan birsey demiyorum veya onunla olunca mutlu oldum icin ne derse desin bunun bedeli ödenmez diye falan filan

• Kırgınlığı lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar,

Sorun atlı karıncalar değil belki de arkasından dönen dönmedolaplar...

Olamaz mı ?

0|0
    0|0
  • utangaç ve çekingen olduğundan ötürüdür. Başka bir izah bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • kırgınlık söylenmez anlaşılır.oyunun kuralı bu :)

0|0
    0|0
    • tamam ama ben özür bile diledim çok tavır yaptığım için :S

• yavaş yavaş düzelir onun morali.ama bi dahakine anlayışlı davranırsan el üstünde tutar bence seni

• bu kızlar meraklıdır ya kırgın olsam ne olmasam ne çıkar.seviyoz, oturuyok işte daha ne edek ?

0|0
    0|0
    • ama bana tavır yaptıkça onun asıl duygularını öğrenemem ki, kırgın olduğumuz için hiç konuşmuyoruz

• yarın

• söyle belki unutmuştur yada seviyorsa kırgınlığı bir kenara iter.

• arayı çok bozmaya gerek yok diyedir.

0|0
    0|0
    • peki neden uzun zamandır konuşmadıktan sonra bu konuşma olduğunda yani arada kırgınlık olduğu halde söylemez ki?

• o kadarını bilemem arada ne geçtigine bağlı :)

• utangaçtır o adam

0|0
    0|0
  • çünkü aşığım ve hiç bişey olması grektiği gibi olmuyor

1|0
    0|0
    • nasıl yani?

• peki hayır kırılmadım derken yüzüme bakamaması ne oluyo?

• verdim ya cevabını.. aynı nedenden..seni umursamasa sallamaz yoo önemli değil havalarına girer..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende birine kırgınım burada ve o biliyor..

En azından birileri belli ediyor umuru bile değil bizim karşımızdaki insanın..

Hareketlerinden anlıyorsan, hareketlerinle affettir kendini..

0|0
    0|0
Yükleniyor...