Kızlar, Squat yapanlar sonuc alanlar var mı?

Arkadaşlar merhaba 30 günlük squat programına başladım henüz 5. günümdeyim sanki biraz etki ediyomuş gibi ama psikolojikmi yoksa gerçekmi bilemedim :) yapanlar var mı aranızda?

Güncellemeler:
Squat yapıp sonuç alannn?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Ben o programa göre Yaptım hem bacak Arasında fazlalık varsa eritiyor hem de diğer yönlerden de iyi sonuç aldım ben bayadır Yapmıyorum ama etkisi gitmedi de, ama ben bir ara günde 300 kadar yapıyordum abartmıştım yani ve arka bacağımda hafif çıkıntılı sekilde kas oluşmaya başlamıştı kalın gösteriyordu ya da bana öyle geliyordu ama Görenler de aynı seyi söylüyordu bacaklarımın kalınlaştıgını yani, o Oluşan kasın gitmesi incelmesi için squat yapmayı bıraktım zamanla inceldi bacaklarım bence, ama sonuç alırsın yani bence yine de yanlış yönlendirmek istemem bir spor merkezine gidebilirsin:))

0|0
    0|0
    • bende kalınlaşmasından korkuyorum bu yuzden sadece yarım kiloluk toplarla çalışıyorum fakat 300 çokmuş. bugun 6. günüm bitti 80 yapıcam. ay sonunda 250 diyor. sen setleri nasıl ayarladın? programa tam uydunmu fazlamı yaptın

• Ben ağırlıksız Yaptım ve internetten bakmıştım görsel şeklinde bir liste bulmuştum ona uydum yarısına kadar sonra da dediğim gibi artırdım iyice

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacaklarımın ağrısından ölüyorum henüz sonuç alamadım 15 gün oldu :/
    Bacaklarım kalınlaştı sadece ve sıkılaştı :)

0|0
    0|0
  • Etki ediyor:)

0|0
    0|0
    • nasıl etki etti bacakların sıkılaştımı mesela?

• kalınlaşmasını istemiyorum aynı kalsın ama sıkılaşsın istiyorum kalınlaştırırmı diyosun

• Kasa donustugu icin kalinlasiyor hatta biraz arastirirsan eski pantolonuma giremiyorum yazanlar bilr var eger bacaklarin kalinsa daha kotu gorunur ama inceyse sorun olmaz

• Squat yapıyorum 3. Günde kalcam çok büyüdü ve yuvarlak bir hal aldı açıkcası çıplak bakıldığında pek güzel görünmüyor ama pantolonun içinde gerçekten güzel duruyor gibi bakalım ileride ne olacak.

0|0
    0|0
    • 3 günde nasıl o kadar farkettiki ben 6. günümdeyim sanki hafiften sıkılaşma oluyo gibi. Sen kaç set kaçar tane yapıyosun

• evet fazla hırs yapmışsın:)

• Eh birazda psikolojik aslında eski resimlere baktımda pek fark yok ama bana büyüdü gibi gelmisti☺

Yükleniyor...