Aids olma ihtimalim var mı?

Gizli Üye
birkaç gün önce arkadaşımda kaldım içtik eğlendik alkolü fazla kaçırınca öpüştük daha fzlası olmadı ama arkadaşımın ağzında yara vardı sabah farkettim soramamda öyle bir hastalığı olup olmadığını. ağız yoluyla aıds bulaşırmı?

aıdsin belirtilerine baktım son 4-5 gün mide bulantısı baş ağrısı ve üşütme gibi şeylerdi bendede telaş başladı olabilirmi açba çünkü bendede mide bulantısı halsizlik v.s var

lezbiyenmişin gibi saçma sapan sorular sormayın acil cevap lütfen başka belirtileri nedir?

(kızla 2-3 haftadır tanışıyoruz)
Aids olma ihtimalim var mı?