Onlar hakkında ne düşünürsünüz, tepki verir misiniz?

yüzü çok güzel ama kilolu. 170 boylarında 75 kilo bi kız düşünün,. ama bu kiloda ayı gibi tıkınmıyo yani ilaçlar yüzünden bu hale gelmiş ve yavaş yavaş zayıflıyor. Yakışıklı bir erkek yanında böyle bir kız görseniz tepki verir misiniz, onlar hakkında ne düşünürsünüz

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• yani bunu neden düşünürüz bilemiyorum. yakışıklı bir erkeğin yanında güzel cirkin kız olması kimi ne diye ilgilendirir. gönüller bir olması yeterli bence. dış görüntüye bu kadar fazla yüklenmemek lazım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsan meraklidir ve icinden bile olsa yorum yapar bu ne ya boyle cift mi olur felan diye ama bu insanin dogasinda var ama suda var o.boy o kilo cok degil diye dusunuyorum cok fazla kaba bi vucut yoktur ki zaten zayifliyomus boyle dusuncelere gerek yok

1|0
    0|0
  • eğer güzelse, erkek onu alır zayıflamasına yardımcı olur ve kız eğer sadakatli ise ömür boyu onu bırakmaz çokta güzel olur.

1|0
    0|0
  • İlaçlar bırakılınca düzelir zaten bu kilolar.Çok kiloda yok .Sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kendini sevdirebilmişse olur tabiki. Bence bu durum kalbi çirkin ve kalbi temiz iyi bir insan arasındaki kadar bir zıtlık yok. Ben şahsi görüşüm birşey düşünmem başkalarının ne yaptığı ve zevkleri beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • İfadeler oldukça samimi, tebrikler. :)

Birbirinizin samimiyetine inanıyorsanız, çevrenizde ki insanların tepkilerini kulak arkası yapmanızda fayda var.

Siz Aşk'ınıza bakın. :)

0|0
    0|0
  • beğenen beğenmiş bana laf düşmez mantığındayım her zaman

0|0
    1|0
  • kadın dediğin çöp gibi olmayacak agam. şişman ya da kilolu ifadesi çok onur kırıcı Belgin Doruk misali balık etli ve efsane. benim gözümde ideal kadın. Tabi aklı çok daha önemli

0|0
    0|0
  • Allah Mutlu Etsin Yani Güzel Yüzlü İnsanlar Güzellerle ?

Güzel Olmayanlar Güzel Olmayanlarla mı ?

Kafanızdaki Saçmalıkları Atın.

0|0
    0|0
  • allah m4esut etsın derım ne dıyeyım

0|0
    0|0
  • O kız sensin değil mi ? :D

0|0
    0|0
  • yüzü güzelse tamam

0|0
    0|0
  • bişi düşünmemm.. ama ilgi duyuyorsam öenmsemem sanırım

0|0
    0|0
  • istediğin insan ile takıl, bize ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fikrimce etine dolgun bayanlar herzaman daha cekicidir bunu beyan edim... gecenlerde bi çift gördüm kız dünyalar güzeli tatlı sempatik yanındaki erkek ise baya kilolu ama bundan önce o çifte sunu fark ettim bir birlerine bakarlarken gözlerinin içi gülüordu içten ve samimiydi. bence baskalarının fikrine aldırış edilmemeli gülüp geçilmeli...

1|0
    0|0
  • Ne tepkisini vercem onlar mutluysa bize ne

0|0
    0|0
  • bence dis gorunumden cok kalbine ve yuregine bakmali. zaten ic guzelligi yuzune vurmustur. cok kadin taniyorum fizigi mankenlerde yok ama yuzune bakilmiyor. nedense erkekler hep boyle kadini tercih ederler zayif diye. kadini fizigi gosterir lafini cok duydum, cok sacma. fizik gidince sadece akil kaliyor. fizigi duzgun akli olmuyan kadinla olanlara allah yardim etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...