Sizce Voleybol mu spor merkezi mi?

Boyum 1.60larda kilom 45-46 arası. Boyumun uzamasını da istiyorum spor da yapmak istiyorum. 4 sene kadar voleybol oynamıştım ama bu sene bazı sebeplerden dolayı ara verdim. Benim arkadaslarım NeoLife sportif yaşam gibi spor merkezlerine kilo vermek için gidiyorlar ama nasıl yerler tam bir bilgim yok. Sizce voleybola mı gitmeliyim yoksa NeoLife sportif yaşam gibi bir spor merkezine mi? Ayrıca NeoLife havuzu ile popüler bir yer öyle diyorlar yani ama benim gittiğim okulda Zaten iki haftada bir havuza girilecekmiş benden dersinde. Voleybol mu spor merkezi mi? Fikrinizi Söyler yardımcı olursanız cok sevinirim:))

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Voleybol ama profi olmak istiyorsan 160 boyla olmaz:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Voleybol güzeldir voleybol :D

0|0
    0|0
  • voleybol oyna hem eglenirsin hemde boyun uzar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Voleybol fiziğini düzeltir ciddi bir şekilde yaparsan ek olarak kendine antreman saati belirleyebilirsin ben 16 yaşımdayım şu ana kadar spor merkezine gitme şansım çok oldu ama dışarda çalışmaya çalıştım, tricking yapıyorum ve spor merkezlerine gitmek gerekiyor ister istemez bu sporda ama hiç gitmeim ne zayıflamak için ne de esnemek

0|0
    0|0
  • Voleybolda ilerisi icin o boyla birsey olmaz eger saglam birkulupte libero olarak yetistirilirsen belki bir sansin vardir sen en iyisi spor salonuna git ve birazda kilo al hem orda duzgun bir sekilde kas yaparsin

0|0
    0|0
  • voleybol cok güzel canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...