Erkekler güzel parfüm kokan bir kız yanınızdan geçse ne düşünürsünüz?

caddelerde falan çok oluyo ya hani güzel bir farfüm kokusu geliyo başınızı hemen çeviriyosunuz bakıyosunuz bir kız. ne düşünürsünüz o kız hakkında ? hani erkekler parfümden etkilenirmiş falan diye sözler varya doğru mu bunlar ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• reklamların etkili olduğunu görüyoruz bu sorunla. aslında fazla parfüm kokması bir anlamda rahatsızlık da yaratır. cunki sana güzel gelen koku bir baskaına yada farklı insanlara güzel gelmeyebilir. birde 15-20 liralık parfümlersee... zararını sonra görürsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bi parfüm var yıldız tilbe sıksa beni anlık etkileyebilir :D link

0|0
    0|0
  • Hoş kokuları herkes sever. Ancak abartılı olanlara herzaman karşıyım bunu kullanan kim olursa olsun. Ancak bence insan sevdiği kişide ten kokusunu daha çok sever. Ten kokusu ile ter kokusunu karıştırmayalım lütfen :)

0|0
    0|0
  • Aslında burnum çok fazla koku almaz.Ama gözleri ile bir ışık yakan,salına salına yürüyen,bakımlı ve güzel bir meleğe bir de tahrik eden kokusu eklenirse o zaman hormonlarımı kontrol etmem imkansızlaşır...Bilmem anlatabildim mi?siz nasıl diyorsunuz hukukta :gereği düşünüldü...

0|0
    0|0
  • bence dogru ben parumu cok seven biri degilim ama her insanın hazzını uyandırıcak bi koku vardır :D gecen gun bi bayan gecti yanımdan benim resmen kadın hakkında kurmadıgım hayall kalmadı aklımı aldı dedim koku bu koku :D

0|0
    0|0
  • Mesela kadini yolda yururken yada sen sabitsindir tel gibi biseyle oyalaniyosundur bayani fark etmezsin ama koku seni gecer ve bu kokunun sahibini merak eder bakarsin tabi kokudan kaynakli bayan o bakista olaya 1-0 onde baslar :)

0|0
    0|0
  • Aslında doğru fakat reklamlardaki kadar değil. : )

Bu arada güzel parfüm olayı çok görece, ben hafif kokuları severim ve birçok bayan parfümü midemi bulandırır.

0|0
    0|0
  • yoo ne alaka..her kokana baksaydım ooooo.. ayrıca o dikkat çekicilik parfümden değil..parfüm şişesinin içine düşen aptal kızlardır...

1|0
    0|0
  • Ben parfümü bir imza olarak görüyorum bu nedenlede burnuma hoş bir koku geliyorsa kim bu zevkli kişi diye merak ederim. Benim parfümlerim de fena sayılmaz :)

0|0
    0|0
  • Evet etkileniriz ama kızlarda aynı şekilde erkeklerin parfümünden etkilenir...

0|0
    0|0
  • İçimi gıdıklıyor etkileniyorum :)

0|0
    0|0
  • hoşuma gidiyor kokusu güzelse

0|0
    0|0
  • nemi düşünürüm... oofffff of bunu burda yazmaya utanırım be

0|0
    0|0
  • İyi Zevki Varmış Derim.

0|0
    0|0
  • kokusu güzel derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• koku güzel geldiği için bakıyorlar kızın kim olduğunun bi önemi yok orda herhangi biri olabilir fark etmiyo onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...