Belli bir süre bakıştığınız biriyle tanışmak için hangi adımları atarsınız?

Belli bir süre bakıştığınız biriyle tanışmak için hangi adımları atarsınız ? Hangi cümleyle tanışırsınız :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• asla su tanisma sozcugu olsun diye dusunme, GAYET DOGAL o anki bir durumdan bir konu cikar konusmaya basla.

nerede oldugunuz, nerde bulundugunuz onemli.

mesela kantindeyseniz; burasi bosmu ya cok kalabalik gibi konusmaya baslayip benim adim buarada /// diyip ilerleyebilrsin.

univ ortamiysa ; su derste bu kitap lazimdi dgeilmi ben okumadim sen naptin gibi acik bir soruyla yaklasabilirsin.. evet veya hayir diyebilecegi sorulardan kacin uzun konusmasi gerektiren seylerden konus

demem o ki tamamen dogal gelismiss gibi olucak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tanışalımlı.?

ben hayalürünü

senin kim oldugunu zaten biliyorum bi aydır takip ediyorum :DDD

0|1
    0|1
  • Bayım saat kaç acaba?

0|2
    0|0
  • Mümkünse o şekilde tanışılmasın.1-0 mağlup duruma düşer

0|0
    0|0

• merhaba

0|0
    0|1
    • uff snne be slq.s.s.s tarzıda yapabiliyor kendini bilmeyen bazı hanımlar...

• neden eksi verdin anlamadım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• merhaba... deminden beri seninle nasıl tanışabiliriz diye düşünüyorum, birşey bulamadım, galiba aklımı başımdan aldın. neyse xxxx ben :D

1|1
    0|0
  • Kizin tarzina gore adim at misal onunla netde gorusuyorsunuz onu yazmamissnin sonra basit bir baslangic yap saclar uzunmu? Sor saclarini kac senedir bu sekilde uzatiyorsun gibi bir baslangic yap iiste okadar onemli degildir ilk konusma onemli olan baslangicdan sonrasi kendini ona nasil hissettirecegini bilmen gerekir

0|1
    0|0
  • +pardon beni tanıdınız mı?

-hayır

+paki tanımak ister misiniz?

hayır derse şansını zorlama :D

0|0
    0|0
  • ''Tanışabilir miyiz?'' hariç her şeyi söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Belli bir süre bakışıyorum baktım kızda bana bakıyor gidip direk kıza kafa göz dalıyorum kız pert oluyo hastaneye götürürken hastanede yatarken mahkeme yolunda ve mahkeme saatını beklerken yakınlaşıyoruz benimde taktik bu :))))

0|1
    0|0
Yükleniyor...