Kapat

Ne kadar bilinçsiz aptal doktorlar var ya...!

Bu gün halam hamile olduğu için doktoruna kontrole gitmiş yaklaşık 2.ayı galiba gerizekalı kadın doktor çocuk ölü 2 gün sonra gel alalım demişler duyunca kan beynime sıçradı neyse hemen başka bi prof. gitmişler adam çok saolsun bebek gayet sağlıklı kalp atışlarını dinlemişler çok mutlu oldum duyunca şimdi böylelerine nasıl hastalrı emanet ediyorlar anlamıyorum hepsinin allah cezasını versin. Sizce ne yapmalıyım gidip o doktora?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten bazı doktorlar robotlaşmış vaziyette.Muhasebe yapma güçleri çok zayıf.Kitapta yazılanlarla yetiniyorlar.Kendilerini geliştirmeyip dar kalıpların ardına gizleniyorlar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• iyiki baska doktora gitmisiniz zaten bu durumda en iyisi baska doktorlarada danismak o doktoruda en kisa zamanda sikayet et yoksa baska insanlarinda hayatini riske atar

1|0
    0|0
  • bence dr.la konuş önce.anlat olayı.niye öyle düşünmüş onu sor.artistlenmezse uyarırsın,dikkat et bilmediğin ne varsa git öğren kimseyi boş yere kalpten götürme dersin.artistleniyorsa git şikayet et..

0|0
    0|0
  • şikayette bulun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla provoke etmek gibi olmasın ama hukuki tüm yolları kullanırdım sanırım. Bu iş bu kadar basit değil..

2|0
    0|0
  • başhekimle bi konuş

1|0
    0|0
  • aptal ağır olmuş.

0|0
    0|0
    • Az bile!

• yavaş şampiyon sakin.

• Arkadaşım ciddimisin sen burada bi candan bahsediyoruz

Yükleniyor...