Acaba kızlar erkeklerden genel olarak ne istiyor ve erkekler bu konuda ne düşünüyor?

Günümüzde kızların erkeklerden öyle beklentileri varmış ki, erkekler kızlara yakınlaşmaya korkar olmuşlar. Oysa esikiden kızlar kendilerine sadık bir erkekten başka birşey istemezlerdi.Ona güven verecek bir erkek ideal sayılırdı ama artık öyle değil gibi gözüküyor. Zamanın akışı ile tabi ki koşullarla doğu orantılı olarak beklentiler değişecektir bu normaldir.Ama aynı beklentilerin birde karşı tarafa getirdiği yükü düşünmek gerekir.

Güncellemeler:
galiba erkege gore kızlar kızlara gorede erkekler daha alttan alan ve akıllı gözüküyor

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar baktı sadece sadık olmasını istediğinde erkek o tek kuralı bile yapamıyor bari kuralları çoğaltıyımda aptal olduğu o kadar belli olmasın denedi ama başaramadı her insan hata yapar konumuna girsin diye yine iyiliğinizi düşünüyoz aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allahi sevsin.. beni sevsin.. Annesinden sonra en cok sevdigi Kadin olmak istiyorum okadar..!

para pul umrumda degil ya isim var gücüm var Sagligim yerinde oldugu sürece Askima destek cikarim her konuda YETERKI GÖZLERINDE ÖNCE ALLAHA OLAN ASKINI SONRADA BANA OLAN SEVGISINI GÒREYIM ?

<3

0|0
    0|0
  • İnanmıcaksınız ama herşeyin başı huzur

0|0
    0|0
  • kimse kimseden ne istediğini bilmiyo...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...