Hayatta en çaresiz kaldığınız bir anınız oldu mu?

kendini çok çaresiz hissettiğiniz bir olay yaşadınızmı hiç.. çaresiz kaldığınızda ne yapıyorsunuz ?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Erkek Ağlıyorsa o çaresizdir.

Mark Jhosep

Evet.Ağladım.elinden oyuncağı alınan küçük çocuk gibi..

O benim oyuncağımdı.

Onu aldılar :'(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 2008 yılında istanbul tem otoyolunda zincirleme bir kaza olmuştu 3 ölü 6 yaralı vardı..Ambulans şoförü yolu açın açın diye ağlayarak haykırıyordu bütün araçlar güvenlik şeridini kapatmış ambulans şoförü aglayarak açınn yeter insanlar ölüyor diye anons edip bagırıyorlardı.

Öyle kalakaldım insanları o şekilde görünce bian okadar çaresiz hissettim ki kendimi o güvenlik şeridini kullanan şoförler bian bütün insanları suçlamıştım

O gün benim çok çaresiz kaldığım anlardan birisiydi..4 saat direksiyonun başında ağlamıştım..

1|0
    0|0
  • çaresiz hissetmek ne kelime çaresizdim :) Ve o anda dua ettim hakkımda alınan kararı dinledim. Başka birşey yapamıyosn zaten

1|0
    0|0
  • yaradana sıgınırım

1|0
    0|0
  • "mother fuck" veyahut "baise" dememi müteakiben yaşantım normalleşiyor :)

1|0
    0|0
  • çaresiz kaldıysan yapıcak hicbirseyin yoktur normal olarak ve o an o caresizlikten cıkar kacar giderim... care buldugumda caresine cözümüne bakmak icin geri gelirm

0|0
    0|0
  • yıkıp dökmek istiyorum.kafama takıyorum.olmayan çareyi aramaya çalışıyorum.sonrada hayatın akışına bırakımaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Ölüm seni arar oldum dedinmi hiç.

0|0
    0|0
  • Oldu, hatırlamak istemiyorum...

0|0
    0|0
  • Çaresizlik kadar kötü birşey elindeki gözünün önünde eriyip gitmesi gibi çok trajedik umarım Rabbim sevdiği kullarını, sevdikleri karşısında çaresiz bırakmaz..

0|0
    0|0
  • Çok oldu. O zamanlarda her zaman yaptığımı yapıp namaz kılıyorum.

0|0
    0|0
  • mutlaka herkesin zorda kaldığı, hatalar yaptığı dönemler vardır, Allah telafisi olmayan çaresi olmayan dert vermesin

0|0
    0|0
  • Hayatımda karşıma çıkan en büyük sıkıntı para oldu. Ne zaman elimi bir şeye atsam tekerime çomak sokmuştur kerata.

0|0
    0|0
  • patronların karşısında genelde çaresiz kalıyorum.. ne yapıyorum susuyorum susuyorum susuyorum...

0|0
    0|0
  • ölümlerde çaresizsin işte başka herşeyin çaresi var

0|0
    0|0
  • çaresizseniz çaresizsiniz...(;

0|0
    0|0
  • sinir oluyorum elimden bişi gelmeyince.. çıldırıyorum.. :( umarım çaresiz kalmam hiç bir durumda

0|0
    0|0
  • çaresiz kalmayan insan yoktur sanırım...sadece durup bakıyorsun boş boş

0|0
    0|0
  • olmadı çok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Amcam öldüğünde bu çaresizliği iliklerime kadar hissetmiştim,senin hep yanında olan adam bi'akşam telefon geliyor,ölmüş...kalp krizi.

Ne mi yaptım,ağladım sürekli ağladım ama işe yaramadı,durulmadım.Dua ettim,fırtınalar yerini güneşe bıraktı.

Ben alemlerin Rabb'ine teslim oldum demek,bu teslimiyetin verdiği güveni hissetmek en doğrusuymuş meğer:)

0|0
    0|0
  • Hiç bu sabah ki kadar çaresiz kalmamıştım..

Beni anlıyabilicek ve her derdimde beni teselli eden adamın omuzuna gittim tabikide...

Geçti mi ? Geçmedi tabi. Ama acım hafifledi.

0|0
    0|0
  • sevgilimle buluşmuştum işim bitince babamın yanına gidicektim beraber dönücktik bi baktım bataryam bitmiş telefon kapalı bide geç kalmışım gittim iş yerine babam çıkmıştı çok beklemiş beni çok tırıs tırıstı küçüklük zamanları işte

0|0
    0|0
  • evet oldu,yapabileceğim hiçbi şey yok.adı üstünde çareSİZlik..

0|0
    0|0
  • Çaresizlik her insana uğrar. Bana da çok sık uğradı... Ama dert veren dermanıda veriyo

0|0
    0|0
  • Evet oldu..

Çok şükür ki geçti gitti...

0|0
    0|0
  • hep bi çıkış yolu yaratmışımdır kendime.

0|0
    0|0
  • Sadece ölüme çare yoktur

0|0
    0|0

• 2011...

0|0
    0|0
  • bunca yıllık ilşkimde aldatıldıgımı ve sevilmediğimi öğrendiğimde o kadar caresisizdim ki :(

0|0
    0|0
    • daha cok taze olay 1 hafta gecti öğrenmemin üstümden öyle hala caresizim bi umut unutmayı bekliyorum acımın gecmesini bekliyorum

Yükleniyor...