Eşinizi kaybetseniz hayata nasıl devam ederdiniz?

hayatımın aşkı diyebileceğiniz bir eşiniz olsaydı.. ve genç yaşta kaybetseydiniz ne yapardınız? bir müddet yas tutar sonra hayatın akışına mı bırakırdınız kendinizi..yoksa yerini dolduramam deyip hayatınızı onun hayaliyle mi geçirirdiniz? ve çocuk durumu ne derece değiştirirdi

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• allah acısını bana yaşatmasın 6 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum ve çok aşığım onun yokluğunda bir başkasını asla düşünemem onsuz hayatıma devam edirim yaşarım ama evladım için onun yerine bi başkası asla asla asla

1|0
    0|0
    • erkeklerle kadınların duruma bakışı ne kadar farklı değil mi...

• evet kesinliklebi kadın hayatını erkeksiz devam ettirebilir ama bi erkek kadınsız yapamıyo

Erkekler Ne Diyor 10

• eğer cocugum varsa onunla beraber gecerirdim ömrümün sonuna kadar ama cocuksuz tek kaldıysam ilerleyen zamanda neler olcagını bilemezdim.

0|0
    0|0
  • Düşünürken bile irkildim belki havalar soguk ya ondandır:) nese Allah korusun sevdiklerime uzun ömürler versin diyorum, aslında düşünmek istemiyorum böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • unutma hayat devam ediyor ama bir piskolok dr. yardımı al bence... bu arada üzüldüm allah sabır varsin

0|0
    0|0
    • aman allah korusun başıma böyle birşey gelmedi şükür. aman aman.. sadece genel görüşü merak ettim

• ya benim bir teyzem var oda eski türk filimleri seyreder sanki kendisi yaşıyormuş gibi sümüğünü çekerek ağlar... aklına güzel şeyler getir sen hamilelik hassiyetindesin anladığım kadarıyla inşallah herşey senin için kolay olur ne guzel bak kutsal bir iş yapacaksın sağlıkla afiyetle... erkekmi kızmı?

• sağolasın..haklısın galiba. erkek olacak

• Tabiki böyle bir durum hayli zor, ama hayat devam edecek ileriye bakmak gerekir her iki cins için.

0|0
    0|0
  • çok kötü durum. hiç bilmiyorum ki. ben zor toplardım biraz düşkünüm sevdiğim kişilere de. ama bilemeyiz bunu şimdiden

0|0
    0|0
  • düşünmesi bile kötü. aama yeni bir evlilik olurdu belli bir süre sonra belki

0|0
    0|0
  • şu durumda ne desek boş..hayat insana neler sunar neler..allah başa vermesin..

0|0
    0|0
  • vlh eğer çocuk varsa evlenmem yoksa evlenirim acık cevap

0|0
    0|0
  • 40 gün bekler 41. gün basardım yenisine nikahı

0|0
    0|1
  • zor olur ama etmek durumundayız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eşim değil ama sevgilimi kaybettim...

Öyle bir yıkım oldu ki benim için aylarca kendime gelemedim,kimse onun yerini dolduramadı.O boşluğu...

Ruhumun bir parçasını yanında alıp götürdü sanki...

Sanki o olmadan asla tam olmayacağım.Yarım kaldı her şey,ben,biz...

Yıllar geçti üzerinden ama hala geçmedi hüznüm.

Toz pembe bir insandım ben onunlayken gülmeye doymazdım,o gidince karanlık bulutlar çöktü üzerime...

Bir de evli olsaydık ne olurdu bilemiyorum,bir adım ötesini düşünmek bile çok zor...

Eğer bir çocuğumuz olsaydı,evli olsaydım çocuğumuza sarılırdım hep,onun gözlerini yüzünü görebildiğim yegane varlığa.

Çocuğumuzun saçlarını öperdim,öyle ağlardım.Sevebilirdim belki başkasını ama asla aşık olamazdım...

1|0
    1|0
  • çocugum varsa kendimi çocuguma ayırırdım eğer kimsesiz kaldıysam yani çocuksuz başka bi ülkeye giderdim ülke terk yani

0|0
    0|0
  • Hayatına devam etmelisin cocuğun için. Tabii belli bir zaman soğra

0|0
    0|0
Yükleniyor...