Arkadaşım çok zayıf yüzmeye başlayacak?

Arkadaşım çok zayıf yüzmeye başlayacak protein tozu kullanmasını önerdim ama pek yanasmak istemiyor çok iyi vücudu olur cok güzel hacim kazanır haksiz miyim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence karbonhidrat kullansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen öyle diyosan haklısındır

0|1
    0|0
  • yuzme daha da zayıflatmaz mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz. adam 4 yil besyo okusun haftalarca, aylarca bir sertifika almak icin para döksün, zaman harcasın sırf ne icin? bilgi sahibi olup sonra fikir beyan edebilsin diye. ama adamın teki çıkıyor şu otu yersen kilo alırsın, protein tozunu amuda kalkıp yersen kilo alırsın.
    protein tozu insana kilo aldırmaz, et, tavuk, süt ürünleri gibi protein içerikli temel besinleri alıpta protein ihtiyacını karşılayamayan insanlar veya et, pilav yiyemeyen insanlar icin bir takviyedir. bilgi sahibi olmadan fikir beyan etmeyin lütfen. araştırın Herşeyi.

0|1
    0|0
    • Kardeşim protein tozları zaten besin değildir besin niyetine almıyorsun besin takviyesidir ben bizzat doktor özden dinledim zaten protein tozunu

• protein tozunu unut güzel kardeşim. istatiksel olarak sporcular bile 3. 5. yillarında alıyorlar bunu. bilgilenmek mi istiyorsun? YouTubeda savas cebeci var Kanalı'nın ilk videosundan son videosuna herseyini izle. sirayla ama bilgi sahibi o zaman olursun iste.

• Evet

0|0
    0|0
  • Gainer

0|0
    0|0
    • Gainerların protein değeri çok düşük be hacı

• Ben gainer kullandım önerilen dozda almadığın sürece hiçbir işe yaramıyor önerilen dozu almak için de hayvan falan olmak gerekiyor 500ml süte 5 ölçek koy yazmış * hardline gainer da içtim ölecektim şimdi 2 ölçek 200ml süt şeklinde kullanıyorum ayrica spordan sonra protein tozu da alıyorum

• Konu saptı a q😁

• kaç yaşında arkadaşın?

0|0
    0|0
    • 19 yaşında

• Benim bildiğim kadarıyla protein tozları belli bir kilo (70 ya da 75) kilogramın alrına zararlı. Ama eğer illa kullancaksa doktora baş vursun. Doktor ona düzenli bir kilo aldırma diyeti uygular.

Yükleniyor...