Alex mi daha klas ve daha iyi oyuncuydu yoksa Fernandes mi?

alex mi daha klas ve daha iyi oyuncuydu yoksa fernandes mi daha klas ve daha iyi bi oyuncu ?

• Fernandes
    25% (3)60% (15)49% (18)Oy Ver
  • Alex
    75% (9)40% (10)51% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlılar,sırf Beşiktaşın futbolcusu diye Fernandese oy vermişler.Galatasaraylılar ise Feneri günahları kadar sevmedikleri halde dürüst cevap vermişler ve Alex demişler.İşte büyük takım olmanın farkı burada.Ben Fenerbahçeliyim ama başka takımı tutuyor olsamda Alex derdim.Çünkü Alex çok daha iyi futbolcuydu.Kıyaslanmaz bile.En büyük rakibimiz Galatasaraylılar bile kendine bu denli saygı duyuyorlarsa işte bu Alex'in büyüklüğünü ve karekterini gösterir.

3|4
    0|2
    • çok ama çok dogru bi kız ancak senin kadar futboldan anlar :D.

• teşekkür ederim

• Sen Fernandesi izlememişsin.Bende beşiktaşliyim ama alex kötü demiyorum alex çok katkı sagladi fenerde alexe kimse kötü demez çünki çok iyi benim bile sevdigim oyuncu idi fernandes 2 sene si türkiyede alex 8 sene oynadi 2 side ayni sene oynasa 8 sene mesela ozaman tartişilir şimdik genel olarak alex önde ama şimdiki zaman fernandes.

Kızlar Ne Diyor 8

• Onlarda kimmiş be? Hagi'den başkasını tanımam.En klas ve en kral futbolcu Hagiydi.Oy falan yok ikisinede

2|4
    1|1
  • KraleX dedim gidiyorum !

2|0
    0|0
  • galatasaray asıgıyım ama alex harbı adamdı ya

1|1
    0|1
  • Bir Galatasarayli olarak, Alex diyorum.

2|2
    0|1
  • elbette ALEX.

1|1
    0|1
  • GS taraftarıyım ama ALEX yani. Hakkı yenmez

1|1
    0|1
    • Hayranmıydın :D.

• hayran değilde oyununu beğeniyordum ayrıca sakin ve hırlı bir oyuncuydu bu yönünü çok seviyordum

• Alex cevabım kısaymış.

2|0
    0|1
    • fenerlimsini :D.

• ahahaha iyi :D alex hayranlıgı var ama sen heral :D.

• karşim bi soru sormuşsun bende alex dedim yani bu kadar :D

• ikiside cok iyi ama Alex daha ağır basıyo

2|0
    0|0
    • hangi takımlısın kanka :D.

• ne münasebet bi oyucu için takım değiştrlmez.. Oyun tarzını beğenyrm o kadar.

• he tamam :)..

Erkekler Ne Diyor 21

• alex'in oynadığı en büyük takım fenerbahçe. 36 yaşına kadar daha iyi bir takıma hiç gidememiş olduğu ortada. fernandes valencia takımına 18 milyon euro'ya transfer olmuştu. kronik sakatlığı olduğu için ucuza aldık. şu an hala birçok avrupa devinin transfer listesinde ve henüz 26 yaşında. bırakalım bi 10 sene sonra alex'in yaşına geldiğinde karar verelim bu kıyaslamaya.hangisi daha klas şeklinde sorulduğu için alex cevabı verenlere sadece gülüyorum. fernandes şu an bile dünyanın en teknik orta saha oyuncusu. normal mevkisi ön liberodur. oyun kurucu mevkisi özelliğini beşiktaş'ta zorunluluktan dolayı kazanmıştır. bana bu kalitede başka bir ön libero gösterebilir misiniz? beşiktaş'lı olmasaydım tuttuğum takımda görmek isteyeceğim ilk futbolcu fernandes olurdu. duygusallıkla ilgisi yok. rakip takımların da iyi oyuncularını ve takımımda görmek istediğim oyuncularını hiç çekinmeden söylerim.

0|0
    0|0
    • kardeşim ona bakarsan kariyer olarak emre belözoğlu fernandes'i de döver alex'i de ozaman emre hepsinden iyi futbolcu diyelim ? Öyle şey mi olur? Fernandes bizim ligimizin üstünde bi oyuncudur ve benimde çok begendiğim bi oyuncudur dünyanın en teknik oyuncusu filan komik kaçıyor,bak sana şöyle örnek vereyim ben realdeki khedira herkes tarafından bende öyle düşünüyom real'in oyuncusu değil diye düşünüyolar ama aynı khedira türkiye almanya maçında bizim ortasahamızı rehin almıştı burdan anla farkı

• yani sen ingiltere'yle,almanya'yla,ispanya'yla bizim ligimizi kıyaslayıp fernandes en teknik ortasahadır deme derim ;) çünkü arada büyük uçurum var ;).

• fernandes everton'da oynadığı dönemde 5 arsenalli oyuncuyu (fabregas da dahil) tek tek yerlerde süründürmüştü bi pozisyonun içinde. izlediysen eğer bilirsin maymun etmişti arsenal'i tek başına. manchester united'ı tek başına yenmişti. gittiği hiçbir takımda sırıtacağını düşünmüyorum. futbol bir seyir zevkidir. herkes keyif aldığını sever. mesela ben barça'yı izlemeye bayılırım ama çoğu kişi barça'yı izlerken sıkılır. o ne öyle bütün gün top çeviriyolar diyen çok fazla insan var.

• Bekir reyiz :)

3|3
    0|0
  • De Souzaaaaaa Alexxxxxx De Souzaaaaaaa Alexxxxxxxx De Souzaaaaaaaa Alexxxxxxxxxxx...

Fernandesinde Fenerbahcede Olmasını ısterım... Ama Alexxx Bambaska Bırak Hayranlıgı Aglayacaktım nerdeyse Gıttıgı ıcın Hatta Aykut Kocaman Dusmanı bıle Oldum... varsa Alexxx Yoksa Alexxx...

0|0
    0|0
  • Bir galatasarylı olarak Alex i beğeniyordum. hem futbol hem karakter vardı adamda

2|2
    0|0
  • 2sinin de farklı iyi özellikleri var ama ben Fernandesi tercih ederim.

0|0
    0|0
    • niye?

• sakalları yeter :)şaka bi yana oyun zekasına hayranım.he diyeceksin ki alexinki kötümü diye ama ben Fernandes i beğeniyorum

• tartışmasız fernandes. şu anda aktif futbol oynayan bütün futbolcular arasında en teknik orta saha olduğunu bile iddia edebilirim.

1|1
    1|0
    • Alex'ten iyi yani.

• Selçuk inan kıyaselaması bence çok komik :D selçuk inan kimki adam geçemez,fizik olarak zayıf bu sene zaten yokları oynuyor,selçuk inan bence çok ama çok abartılan bi oyuncu :D fernandes'le kıyaslanması zaten fernandes'e ayıp kıyaslama bence :D gsliler iyi bak fernandesi pek begenmek istemezler selçuktan dolayı :D.

• öyle zaten. içten içe selçuk'la değiştirmek isterler ama sorsan selçuk daha iyidir :D severim selçuk'u ama ciddi bi düşüşte olduğu da gerçek

• Koyu Galatasaraylıyım ama yiğidi öldür hakkını ver demişler Alex,Fernandesten daha iyi futbolcuydu.Alex dedim

1|3
    1|0
    • hımmm.

• Saçını başını yolarım senin.Sen nasıl cim bomlusun?tutup fenerli futbolcuya oy veriyorsun

• Çok iyi cim bomluyum hemde.Ben sadece ikisi arasındaki seçime Alex dedim

• tartışmasız alex.. gerek oyun kuruculuğu gerek ofansif oynayabilmesi çok güzeldi.. ama fernandesinde su an ligin en kaliteli oyuncusu olduğunu kabul etmek lazım..

1|0
    0|0
    • herkes tarafından kabul ediliyor fernandes'in ligin en iyi oyuncusu oldugu :D bitek gsliler selçukla kıyaslıyorki o kıyaslamaya çok gülüyorum :D.

• saçma bi kıyaslama :)

• hangi kıyaslama saçma :D.

• fernandes deyim bari

0|1
    0|0
  • Tabikide Hagi :))

0|2
    0|0
  • fernandes kesinlikle.

1|1
    1|0
    • neden iyi alex'ten?

• skora katkıyı unutum alex daha fazla gol atıyo doğru ama fernandesin pasları muazzam.

• alex'in attıgı pasları youtubeden izle özellikle denizli ve istanbulspor maçında verdiği pasları :D fernandes'e hastayım orası ayrıda :D.

• fernandes daha çok katkı sağlıyor sürekli oynayabilse .

0|0
    0|0
    • daha çok katkı saglıyor yani alex'e göre :D.

• ikisinede teşekkür türk futboluna renk kattılar.

1|0
    0|0
  • ALEX YOK ARTIK MEYDAN MANUEL FERNANDESİSN

1|0
    0|0
    • Normalde hangisi daha iyiydi ?

• alex 8 yıl turkıyede yasadı iyi oynasın kötü oynasın herkesin ona karsı bir sempatisi oldu ama fernandes gercekten alexten katkat ustun alexe her yerden top geliyordu oda atıyordu fernandes topu rakjıpten çalıp hem atıyo hem attırıyo

• o dediklerinin hepsini alex yapıyodu,attıgı ara paslarının bazıları fizik kurallarına aykırıydı.

• Tabki alex adama hardal attırı valla coramik mi sandiniz siz alexi ferlandez gibi

1|0
    0|0
  • fernandes her türlü alır.

0|1
    0|0
  • fernandesin alex olması için daha çok çalışması lazım çoookk

1|0
    0|0
    • hangi takımlısın? ve neden?

• bjklilerin bazıları alex'ten iyi diyorlar :D ama fernandes'e hastayım o ayrı :D.

• onlar takım tuttuğu için öyle söylemişler

• alex daha iyi

1|0
    0|0
    • hangi takımlısın fenerlimi :D..

• Neden alex dedin peki?

• türkiye alex seviyesinde 4 futbolcu geldiğine inanıyorum 1 hagi 2 okacha 3 ortega 4 rapaiç

• Tbikide ALEX .

0|0
    0|0
  • alex nere fernandes nere. tabi ki alex

1|0
    1|1
    • hımmm ne yönleri üstün alex'i fernandesten ?

• futbol zekası bile yeterli. alex in bir ikizi olsaydı ona ayak uydurabilen tam anlamıyla bir adam yoktu olsaydı, koy forvete geldiği yıldan itibaren başka kimse şampiyonluk göremezdi. bunu anlamak için bol bol çıplak gözle ya da tüm maçları tv den takip etmek gerek

• Fernandes

0|0
    0|0
Yükleniyor...