Öncelikle kızlara, sonrasında erkeklere soruyorum

Arkadaşlık sitesi kurma aşamasındayım, bunun içinde sağlam bir bütçe ayırdım, sponsorlar vs tamam. Temel kriter kesinlikle güvenilir olması sahte profillerin asla kabul edilmemesi olacak. Cidden samimi, eğlenceli ve güvenilir bir arkadaşlık sitesinde nelerin olması sizi çeker? Mesela üyelere her ay bir sanatçının konserine ücretsiz davet, üyelerin videolarının ses kayıtlarının olması, anket, oyunlar vs. vs. vs gibi?

Güncellemeler:
Bu arada en orjinal fikri veren arkadaşa güzel bir hediyem olacak
Sizin için bir arkadaşlık sitesinde çekici olan sizi o arkadaşlık sitesine girmeyi siteden durumlar nedir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Anketler guzel olur birbirlerini tanimalari acisindan, adresler verilmeden birbirlerine hediye yollayabilmeleri muthis olur. Toplu chat olmasin bence sitenin kalitesini dusurur. Yazi tipine ve dogru yazilmasina dikkat edin. Renklerin uyumu arkadasligi cagristirsin insanlara. Ve mumkunse reklamlar bu sitedeki gibi fazla yer kaplamasin. Mesela bayanlar uye oldugunda guller dokulsun ekrana dogru cok hoslarina gidebilir diger insanlara anlatmalari acisindan.

Mesela oyun da iki kisilik olsun karsi taraf sorsun bi taraf bilmeye calissin boylece birbirlerini daha iyi taniyip hem de eglenebilirler. Kamera ve sesli konusma destegi de msnin varmi diye sormalarina gerek duydurmaz, hos olur.

Ayrica oyun olarak androidlerde cizbul diye bir oyun var onun formatinda bir oyun eglenceli olabilir ben cok begeniyorum.

Benden simdilik bu kadar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yarışmalar ve güzel hediyeler olsa güzel olabilir

0|0
    0|0
  • ben şahsen video koymam gereken yere üye olmam :S

0|0
    0|0
    • Mecburiyet yok, üyelikte illaki video koymak gibi. Tercihlerden biri sadece. Peki bu site üzerinden gerçek adresine diğer üyelerden gerçek hediye gelmesine ne dersin?

• süper :D

• İşte bunun gibi size de sizi, bayanları etkileyecek çekecek bilgilere ihtiyacımız var :((

Erkekler Ne Diyor 2

• bence üyelerin yılda bir toplu olarak mangal partisi gibi bişey yapması güzel olur :D sosyal ortamda buluşma günleri falan olsun. bundan daha orjinal bir fikir olacak değil :D hediyemi mesaj atarak yollayabilirsin. sağol :D

0|0
    0|0
  • abi herkes ucakta pilot edasıyla erotık konusacak yapma allasen

0|0
    0|0
    • Şikayet edilen üye anında atılacak. Şikayet yok ise, kimsenin özel ilişkisine ( her kezin kendi hayat felsefesi ve prensipleri ölçüsünde) müdahale olmayacak.

Yükleniyor...