Hoşlandığınız ama tanışmadığınız kıza hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz?

sevdiğim bi çocuk var ama çocuğun benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum.hoşlandığınız ama tanışmadığınız kıza sevdiğinizi nasıl belli edersiniz yada ona karsı farkında olmadan yaptığınız hareketler nelerdir?:)mesela kızın yanından geçerken naparsınız?lütfen ciddi olalım.

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza farkında olmadan pek iyi davranmayız, çoğu sözüne cümlesine salça oluruz. Tepki gösteririz daima, sözleri doğru olsa bile karşı çıkarız, yani ondan hoşlantımızı bu tepkiler ile örselemeye çalışırız. Ya da tam tersini yaparız, aşırı ilgi gösteririz, ikide bir iyi misin şuraya gidelim istersen, şunu alayım sana istersen gibi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bakışmalar, gülümseme, göz teması... Faydası olur ama asla tam olarak sonuca ulaştırmaz hele de karşınızdaki utangaçsa. Siz bakıp göz teması sağlamaya çalışırsınız o sizinle göz göze gelmemeye... O yüzden gidip açık açık söylemek lazım düşünceleri.. Ancak bunu yapmak her babayiğidin harcı da değil ( Ben de dahil :)) )

0|0
    0|0
  • KEndine göre, senden daha iyisini bulmuştur, büyük ihtimal bu yüzden başını çeviriyor.

0|0
    0|0
    • hadiya gerçekten mi

• mesela bu gün bana bakıyodu ben görünce kactı

• Bakışmalar en büyük göstergedir. Kızın dikkatini çekmek için yanından geçerken merhaba ya da iyi günler de denilebilir .

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişken bi kavramdır. herkes aynı tepkileri vermez. kimisi yavşak denecek kadar üzerine düşerken, kimisi heyecandan yüzüne bile bakmaya cesaret edemeyip soğuk görünebilir. onu tanımaya çalış, nası biri olduğu hakkında bilgi edin ve eğer bişeyler görüyosan mal gibi durmayıp bi adım at

0|0
    0|0
  • Aslında basit kanka ayağıyla yaklaşan çoğu erkek sana aşıktır diğer türlü sen onun gözüne baktığında ve o senin gözlerine baktığında gözlerden anlarsın gözler yalan söylemez :)

0|0
    0|0
  • Çok basit gözlerine bakarım ve hafif bir tebessüm çakarım en azından ondan hoşlandığımı anlar. Ya da deli der geçer :D Zaten genelde bir erkeği bakışlarında yakalarsan sürekli mutlaka bişey vardır...

0|0
    0|0
  • gözünün içine bakarım kanka ,gözler de çakmaktır benim,zaten seviyosa bakmadan yapamaz /ike /ike bakar he bakmıosa gözüne gördüü yerde umudu kes sen

0|0
    0|0
  • gözler varya ah o gözler herşeyi belli ederler allah kahretmesın onları hiç bir sey saklayamıyoruz

0|0
    0|0
  • Alt dudağımı dişlerin arasına sıkıştırıp Hmmsssfff diye hava çekerim ciğerlere.. (Sapık değilim sapığa yakınım..)

0|0
    0|0
  • bakarım :D

0|0
    0|0
  • bunu bir kız olarak sen anlayamıyorsan demek ki sevmiyordur. Seni sevdiğini bir şekilde belli ettiği zaman seviyor demektir.

0|0
    0|0
    • yok aslında tam olarak öyle değil.çünkü oo bana aynen burda yazılanlar gibi bakıyodu sürekli ama şimdisadece bakarken görünce hemen kafasını ceviriyo

• Gülümsemen,onu göz göze gelerek ona baktığı belli etmen gibi

0|0
    0|0
  • Gözlerinin içine derin derin bakılır..

0|0
    0|0
  • gozlerıne bakarım. goz teması olursa genelde utanırım

0|0
    0|0
  • gülümserim iltifat ederim

0|0
    0|0
  • hiç belli etmem :) hani bilerek yaptığımdan bir şey değil,kendimi kasıp belli etmiyorum değil,tanımadığım biriyse nıçç belli etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...