Siz nasıl spor yaparsınız?

Spor Yaparken Nasıl Giyinirsiniz Kulaklık Takarmısınız vb şeyler ?

Ben mesela idmanlarımı Kalın giyinerek yaparım yaz olsun kış olsun Üstümü çıkardığımda insanların şaşırmaları tepkileri hoşuma gidiyor

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• boy 180 kilo 88 biceps 44.5 / yurt disindayken kulaklik takip tshirt veya sweatshirt kulaklik sebebi yurt disinda adamlarin hayvan gibi olmasi ve yardim icin cagirmalari kulakligi takinca sweatshirt u de giyince kimse dokanmiyo rahatla calisiyorum :() ama tr de tshirt kulakliga gerek yok zaten bilirsiniz tr de kasli adam bulmak zor benchte 100-200 kilo takipta yardim isteyen denk gelmio tabi milletin korkarak ve imrenerek bakmasida cabasi tr deki bodybuilding salonlarini sewiyorum ..

0|0
    0|0
    • Güzel :D türk milleti supplementlere canavar gözüyle bakmayı kesmedikce kaslı adamlar olmucak zaten :D

• haha çok güzel tesbitler bide Seni kıskanıp şöyle diyen arkadaşlar var ' aga daha fazla yapma böyle iyisin ' :D:D

• hahahah :D her yerde ayni desene :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Evde 4+1 den açıyorum son ses I of the tiger - usher yeah vs. Yürüyüş bandını da takıyorum 6'ya :D al sana spor :D

0|0
    0|0
    • Benm evdede var yürüyüş bandı ama 1 ay dayanabildm çok sıkıyor koşubandı zaten artk kullanmıyorm şmdi ye tavuğu bas kiloyu :D

• Dışarda yürümüyorum ben kendimi komik hissediyorum :D

• yapabiliyosan evde ne mutlu sana bende yürümem mazallah fazladan kalori yakarım falan ağırlık antremanı yeterli oluyor :D

• tayt ve askılı t-shirt , zaten salonda müzik çalarken plates yapıyoruz ...

0|0
    0|0
  • Bu konuda istikrarlı değilim malesef ve devamını getirmeyince daha kötü olduğunu farkettim ben de tamamen bıraktım. evde egzersizdi o da :))

0|0
    0|0
    • haha bence bahane arıyosun :D sporu braktığın zaman sana kalıcak tek kötü şey iştahın artmş olucak onuda iraden sayesinde aşabilceğini düşünüyorum spor salonu candır :D

• He anladım :) ya sende haklısın bayanlara göre pek bi ortam yok salonlarda ben bide gittğm salona ekibimle gittğm içn hep eğlenceli geldi düşünemedm o açıdan pardn :D Sana eşlk etcek bir partnere ihtiyacn var ben anladm :D

• Yani olsa en azından katlanabilirdim

• İlkbahar yaz sonbaharda kulağımda kulaklık ile sahilde sabah koşusuna çıkarım

Kışın spor salonuna gidiyorum mecbur

0|0
    0|0
  • dogi mi giyiyorum kuşağımı baglıyorum antremana başlıyoruz battaniye gibi zaten

0|0
    0|0
  • spor yapmam...

0|0
    0|0
  • Yazın sahilde koşardık sabahları ahh ahh kış geldi evde oturuyorum ole.d

0|0
    0|0
    • Helal olsun ben her kış planını yaparım ama yaz geldiği zaman ya 2 bilemedn 3 kere koşarm :D

• ruh halime göre degişir etekle bile basket oynadım genelde müzik dinlemem spora konsentre olurum

0|0
    0|0
  • Hard rock eşiliğinde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• arkadasım sen sporcu bir arkadasa benzıyorsun bana soylesene bende biraz sekıl yapmak ıstıyorum ucgen vucut baklavalar falan ne yapsam daha ıyı olur ve ben nebulursam yıyen biriyim yedıgıme dıkkat etmem gerekenler neler ve yıyecek olarak ne onerırsın sımdıden tesekkur ederım

0|0
    0|0
    • Bi kaç Temel Kural vardır Onlardan bahsediym sana genel olarak.

1-Her insanın Kilosuna göre Günlük protein ihtiyacı vardır bu yerine tam olarak konulmadığı sürece Kas yapımı gerçekleşemez Bir inşata tuğla koymadan bina yapabilimisn onun gibi düşünebilirsin

2-Sıkı Antreman yapmak ee peki Sıkı antreman nedir:2-3 saat spor yapmak değildir Mesela set aralarında fazla oyalanmadan Hedefe doğru belirli hareketleri yapmak ve set sayılarını tekrarlarını ona göre ayarlamak

3-Uyumak Düzenli uyku.

• kış için soruyorsan kapalı spor salonunda olduğum için şort ve basket formamla oynuyorum

0|0
    0|0
  • Haftada bir gün salona gidiyorum son bir senedir sadece formumu korumak için bunun yanında kickboks, yüzme ve tırmanış yapıyorum ara ara. Salona gittiğim de tişört giyerim öyle ek bir özen göstermem ağırlık eldivenlerim vazgeçilmezimdir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu spor sabır sporu onu anlamak gerekiyor . İkincisi bu sporun %40 antreman %50 beslenme %10 dinlenme oldugunu belirteyim . Kas dinlenerek gelişir . Her gün spor yaparak hiç bi sonuc elde edemezsin . Sen hiç inşaatlarda çalışan arnold gördün mü :) Adamlar her gün çalışmaktan kasları yakıp overtraining olmuş.

0|0
    0|0
  • Şort+t-shirt ya da asklı shit. Kulaklık.

0|0
    0|0
  • Bende kalın giyinerek yaparım ama bu vucut ısısını korumak için yapılır. Normali bu zaten, kalın tercih etme sebebin ilginç

0|0
    0|0
  • takmam kulaklık.Bazen uzun kollu ile bazende tişört ile başlangici yaparim 1.5 saat felan çalışdkdan snra atlete dönerim üçgen atletlere saten oda içimde giyili olur öyle yani benimde spor yaparkenki halim

0|0
    0|0
  • Genelde şort ve t shirt ile yaparım . Özellikle bill conti going the distance , survivor burning heart , europen final countdown şarkıları ile mütiş gaz bulur patlama yaşarım :D

0|0
    0|0
    • Sende Müzikle patlama yapanlardansın set aralarında lak lak yapmaktan çok daha faydalı olduğuna eminm :)

• Ben uzun kollu sweatshirt giyiyorum evde kendim çalışıyorum açarım müzigi o kadar! hala şaşırtacak bi vücuda sahip degilim ama iyi gidiyorum yazın tepkiler belli olacak :)

0|0
    0|0
  • Spor yapmam hiç ben bira göbeğimle mutluyum hayat bana güzel be. :D

0|0
    0|0
    • :D bi arkadaşım var daha çok bira içebilmek için spor yapıyo sende öyle yapabilrsn :D

• ata sporu yapıyorum sevgilime:) TRİP ATMAK:)

0|0
    0|0
  • hergün yarım saat yürüğüş.Haricinde haftanın 3 günü spor salonu

0|0
    0|0
  • bu fotodaki sen degilsin herhalde :D

0|0
    0|0
    • değil tabikide :D

• Benm mesleğim kardeşm bu :) Ben sana söyleyim 3 senelk bir alt yapıyla 3 aylık bir kürle yapılabilcek ideal bir vücut Genetik yapı önemli faktör herkezin yapısı bu şekilde gelişmeyebilr simetri açısından

• bilemem ama zor gibi :D bnn aynısı

• Normal giyinirim 1-2 bi sey sorcam sana ;

1- Kilo alabilmek için günlük 4000-5000 kalori mi almalıyım ? karbonhidratın etkisi olur mu ? 185-70 kilo

2- Vücut protein depolar mı ? Protein tozu yumurta ton balıgı lor peyniri derken gut hastası olmayalım. benim 140 protein almam lazım sanırım 200 alırsma ne olur ?

3- antreman 1 saat mi sürmeli max ?

4- uyku düzeni nasıl olmalı ? ben günde 8 saat uyurum ama 6'da yatar oglen 2'de kalkarım. Aslında gece 12'de yatıp sabah 8'de mi kalkmalı ?

5- Kahvaltı yerine karbonhidrat (gainer) ve 3 yumurta yesek olur mu ?

0|0
    0|0
    • 1-Kilo almak için insanların günlük kalori ihtiyacının 200-300 fazlasını alması gerekmektedir aksi taktirde fazla alınan kiloların hepsi yağ olarak alıncağı için ki bizim istemediğmz bi durum bu yüzden biraz üstüne çıkıyoruz aldığmz kilo kas olarak gelsin bize

2-Vücutdaki alınan fazla protein Yağ olarak depolanır. 140-160 arası senin içn normaldir.Bunun dşnda protein tutucu anabolic stereoidlerde var

3-verimli bir idman 1 ile 2 saat arasnda bitirilebilr

karktr hkkm dolu malsf

• 4 ve 5'i de cevaplarsan cok sevinirim :)

• Siyah ayakkabılarım, kırmızı-siyah basket şortum, formam ve kapişonlu uzun kollu sweatim ile yapıyorum genelde antrenmanları.

Kulaklığımı takarım, telefonu da şortun cebine koyarım. Kafam rahat...

0|0
    0|0
Yükleniyor...