Dayanıklı olmanın yolu ne?

Acı yok rocky durumu olmasını istiyorum. Zaten şu an yok böyle mermer duvara okul tahtasına kafa atıp kemerle bacağa kola vurulup acı olmuyor fakat daha da dayanıklı nasıl olunur. Veya böyle soğuk sıcak durumuna karşı. Daha doğrusu sıcak. Yaz kış hava kaç derece olursa olsun hep kısa kol giyiyorum. Ama hani sıcak suya felan kaynar suya dayanıklılık gibi. Nasıl olabilirim fitness salonuna gitmeden.(eğer spor aleti lazımsa evde var)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben mesela bir deri bir kemik gözükürüm ama kavgaya girdiğim zaman bir yerim kırılmaz en fazla burnum kanar. bunun sebebi dövüş sporlarıyla ilgili. mesela ben kick boks yaptım ilk başlarda korka korka yumruk atıyordum canım yanıyordu yumruk yiyince felan.1 yıl geçti etlerim kemiklerim sertleşti mesela kardeşim var herkesi tek yumrukta bayıltacak bir yumruğu var hiçte canı yanmaz kavgaya girince. bana geçen omzuma 5 tane yumruk attı 5. yumruğu attığında eli hafiften morardı. birazda proteinle sapasağlam olursun

0|0
    0|0
    • Tamam sağol bende 1 2 ay yaptım hastalık çıktı. Ama evde kum torbası var odamda

• kum torbasına ilk 1 ay çalıştım sonra duvarı yumruklayarak çalıştım. yumrukların kanayacak moraracak incinecek bunları göze alman lazım. ben aldım ve şu an sapa sağlam bir yumruğum var acılı bir dönemden geçti ama şu an çok iyi sağlam yani

• Tamam yaparım sagol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak kardeşim Fitness-Bodybuilding yap. Kasların demir gibi olur, kuvvetlenirsin. Bende zayıf gözükürüm ama bodyciyim ve kaslıyım. Omuzuma millet yumruk atıyor atanlar benden kalıplı ama tınlamıyorum bile :) Tabii çok sert vururlarsa biraz acıyabilir o normaldir. Vücut geliştirmeyi uzun zamandır yapıyorum. Bu sene 2 kere kavga ettim bir tanesinde adam ayağa kalkamadı. Ama tabi spor kavga için yapılmaz. Ancak kavga gereken durumlarda spor çok işe yarar. Mesela benim kollarım şiskin değil vücut yapmama rağmen, ama kuvvetlidir.
    Arkadaşın verdiği tavsiyeyide destekliyorum. Duvara veya tahtaya yavaş yavaş yumruk at. Gittikçe alışacak ve kuvvetlenecek yumrukların. 1 hafta falan yumruk çalıştım sonra bırakım 1 haftada fark olmadı tabi.. Sen uzun süre yap.
    Kış soğuğuna dayanıklı olmak için sağlam besleneceksin. Kan yapan besinler al.
    Kaynar suya kimse dayanamaz.

0|0
    0|0
    • Soğuğa dayanamıyorum - derecelerde yağmurlu havada felan kısa kol giyiyorum sorun olmuyor. Kalıp var ya vücut anlaminda

• Öldürmeyen şey güçlendirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...