Korkularla mı yaşıyoruz?

Bugün sınıf arkadaşlarımdan birinin sara nöbeti geçirdiğine tanık oldum.Çoğu şeyi takıntı yapıyordum,korkularımın beni yönetiyordu kimi zaman;derslerim,notlarım,ufak tefek sorumluluklar vb.Acaba o arkadaşım da korkuyor muydu benim basit sorunlarımdan,aynı korkulara mı sahiptik yoksa daha önemli sorunları mı vardı...Evet,sizin cevabınız da benim gibi mi:)?

Önemsiz şeylere takılıyor musunuz hayatta,sizi yöneten ne?

Ve bu takıntıların farkında mısınız?

İçten ve dürüst cevap veren herkese teşekkür ederim:)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ama çok ciddi cevap veriyorum, korkupta yüzleşmedigim hiç bişey yoktur, köpekten korkardım, pitbull beslerim, örümcekten korkardım bi gün elime aldım ve sonra tarantula beslemek istedim, yanlızlıktan korkardım geceleri sonra durmadan korku filmi izledim vs vs manyagım ben manyak :)

1|0
    0|0
    • Bir şeyi veya birini kaybetmekten korktun da kaybettin mi hiç?

O zaman ne yapardın?

• Teşekkür ederim güzel cevabın için:)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• tabi ki takıntılarımız var.. ve hayatımıza müdahae de ediyorlar.. zaten onları attığımız an mutluluğun adımını da atmş oluruz..

1|0
    0|0
  • çok rahat biriyim ya, hiç bir korkum yok valla hiçbir şeyi de kafama takmam :d

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi gün hastanede kal derim..otur acilin kapısında,insanları izle.hatta haber bekleyen yakınlarla konuş.o kadar şükredeceksin ki haline..hem üzüleceksin hem mutlu olup şükredeceksin..

2|0
    0|0
Yükleniyor...