Evlenip boşanmış bir erkek için ne düşünürsünüz?

Boşanmış bir erkek kötü biri midir? Evlenip boşanmış bir erkek için ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
ayrılık sebebi olarak söylediği şeyler basit şeyler

kızın ailesi görgüsüzmüş, düğünden sonra altınları bile saymaya kalkmışlar

kızın annesi özellikle çocuğun ailesinden hoşlanmadığı için kızı doldurmuş

düğünde bile kavga çıkartmışlar

yok ceyizimin taşınmasına yardım etmeye gelmedin, yok sizin düğün konvoyu sizin evin önünden geçmeyecekde dayımların ordan ordan geçecek gibi:)

0|0
715

En İyi Erkek Görüşü

• tereddütlü yaklaılmalı.. nedne boşandığı iyi araştırılmalı

1|0
    1|0
    • Kızın ailesi yüzünden çok kısa sürede boşanmış, 3-4 ayda

• evet haklısın, erkekler bazen salaklaşıyor ama:)

• erkekler hep salak zaten :D bende dahil olabilirim belki :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• belli olmaz yaw kadın aldatmıştır adam boşanmıştır mesela burda adama kötü demek uygunmu değil yani...

0|0
    0|0
    • yok olayda aldatma yok 3 ayda boşanmışlar

• işte bilemeyiz durumu tam en güzelis ana uyuyormu ona bak önceki kadına uymamıştır ama sana süper uyar belki bellimi olur

• Evlenip boşanmış bir bayan için ne düşünüyorsam onun içinde onu düşünürüm.

1|0
    0|0
    • haklısın ben bahsi geçen kişi erkek diye öyle dedim:)

• on yargılı olmamak lazım ciddi evlilik düşündüğün zaman bana göre tecrübeli derim aynı hatayı tekrar tekrar yapacagını düşünmem.. hayattan tecrübe kazanmıştır... bu işler birazda karşılıklı diye düşünüyorum.. unutmayın kimse durup dururken ayrılmak istemez .. evlilik çocuk oyuncağı değil...:(

0|0
    0|0
  • olabilir bu durum. Boşanma sebebini bilmek gerekir. İnsanlar aynı çatı altına girdiğinde ummadığı bir karakterle de karşılabiliyor kimi zaman. Sebebi senin için yol gösterici olacaktır.

1|0
    0|0
  • boşanmış diye kötü olucak hali yok. Anlaşamamışlardır ayrılmışlardır. hem daha deneyimli, daha olgun olur. aklı fesatlığa gitmez. ama boşanma davasını kim açmış dikkat et

0|0
    0|0
  • bence öldürülmeleri lazım. :D şaka bi yana evlenmiş mutlu olamamış ayrılmış nevar bunda.

1|0
    0|0
  • iyice araştırman lazım

0|0
    0|0
  • hic kimse bosanmak icin evlenmez

0|0
    0|0
  • direk kaç görürsen

0|0
    0|0
    • bayağı korkuttunuz beni ya:)

• riskli uzak durulmalı iki cinstede

0|0
    0|0
  • kötü olmasada daha az heyecanlı olabilir dikkatli olmak gerek derim ben !

0|0
    0|0
  • evlnenip boşanmış biri diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • uzak durman gerek öyle birinden

0|0
    0|0
  • Dikkat et affetmez:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlenip boşanmış erkek, boşanmış kadından daha kötüdür gözümde..

Çünkü evlilikler genelde erkek hatası yüzünden bitiyor (kadının aldattığı ve çirkefleştiği boşanmalar hariç)..

Bir erkek ilk evliliğine sahip çıkmıyorsa kusura bakma serseriliğindendir.

Boşanma sebebi önemli hemde epey önemli..

1|0
    0|0
    • Desene evliliğine sahip çıkmamış serserinin teki..

Bana sorarsan uzak dur, ben olsam öyle erkek ile değil evlilik normal bile konuşmam..

Herşeyin bir haddi var bu kadar basit mi!

• tabi tabi ama bence sebepler asıl sebepler değil gibime geldi bu sebeplerden boşanılmazki

• şimdi herkes kötü yaklaşır diye iyi yaklaştım ama geçerli bir boşanma sebebini göz önüne alarak :)

• hemen koş arkana bakma bile, topukların arkana değe değe :) ... çok tehlikelidirler. birincisi asla ikinci kez evlenmeyi düşünmezler ikincisi güven problemleri olur üçüncüsü geçinilesi bir insan olsaydı zaten eşiyle geçinirdi vb örneklerle çoğaltabiliriz.

1|0
    0|1
  • ne kadının ne erkegın evlenmıs bosanmıs olması dusuncelerımı degıstırmez hakkında kımse bosanmak ıcın evlenmez bı evın ıcınde yasananları ucuncu sahıs bılemez bazı kendılerını bılmez ınsanlar vardır kınarlar ya hanı asıl kınanıcak onlardır.

2|0
    0|0
    • tebrik ederim

• aslında kınamak değilde, yinede insan çokmu geçimsiz diye düşünüyor. Birde erkek olunca daha bir şüphe uyandırıyor. Çünkü bir kadın evlilikte en fazla ne yapabilir:) Yani yapabilecekleri daha az.

• yanı ama anlasamamıstır ayrılmıstır tabıkı arastırablırsın ben onyargıya kızıorm sadece

• Bunun dezavantajları, hatalardan alınan dersler, tecrübe avantajları vardır.Öncelikle içini ferah tut, eksileri ve artılarıyla onu değerlendir.Erkeğin başından talihsiz bir evlilik geçmiş olsada ümitlerini kolay kolay kaybetmezler.Bazıları biraz geç evlenir o kadar.

Ne kadar sorumluluk sahibi, evine ailesine düşkün mü, eski evliliğinden olumlu veya olumsuz etkileri üzerinden atmış mı vs bunları öğrenmek lazım.

Ayrıca ortada çocuk var mı?Bu her iki taraf içinde önemli bir konu görüşülüp anlaşılmalı.

Boşanmış bir kişi geçmişindeki kötü evliliğinden tamamen kurtulmak ister bence ve bunun içinde daha özenli davranır ilişkisinde daha ılımlı daha hassastır ki buda yeni bir evlilik için güzel artılardır.

0|0
    0|0
    • Green im sebebe bakar mısın :S

Bence boşanmış olup olmaması değilde, sebepler çok önemli..

Olur insanın başına herşey gelir ölüm ve kalım var ama, kalkıp karısına sahip çıkamayıp karşıma dikilirse kusura bakmasın dışlarım!

Ha pişmansa ben hatalıydım geri dönüşü de olmadı dersimi aldım hatalarımın farkındayım dese bi nebze ama, mahalle karısı gibi bu ne ya :S

• Geçimsiz anam geçimsiz daha ötesini ne soruyon :D

• güzel cevap

• önyargılıyım bu konuda maalesef :(

1|0
    0|0
  • sen hiç hata yapmadın mı ...yada işin sonunda hata olduğunu farketmedın mı olabılır ... bu kişilikle alakalı olmuo kımı zaman ...

0|0
    0|0
  • Anneme ilerde bosanmis bi erkekle de evlenebilecegimi söyledigimde küplere binmisti. Dedigine göre, evlenmis bir erkek bekar bi kizin yasayacagi heyecana tam dahil olamaz, cünkü mesela basindan bütün o söz, nisan, dügün vs. törenleri, ve hatta tabii ki gerdek gibi olaylar gecmistir bile...bu yüzden ikincisinde yani seninle ayni heyecani yasamaz-yasayamaz. Uzak durmami söyledi... :S

2|0
    0|0
    • haklısın aslında

• O saydıkların heyecan değil stres yaratıyor. Yani bu konuda heyacan duymaz demek saçma. Ayrıca gerdekte ilki olan kaç erkek var ki?

• yererlboyy önceden ilişki yaşamak başka evlenmek biraz daha başka

özellikle uzun süren evliliklerde 2.eş aile için bile üvey gibi oluyor, gariptir eminim

Yükleniyor...