Hayat ile ilgili. Siz de yaşıyorsunuz :)

Hayata karşı yaklaşımınız bakış açınız nasıldır?

İnsanlara karşı olan yaklaşımınız davranıllarınız nasıldır?

Örneğin birisi kalbinizi kırdığın da bunu unutmak için neler yaparsınız...

Düşünceleriniz nedir içinizde ne varsa anlatmanızı istiyorum...

Minnettarım şimdiden

Güncellemeler:
Yok mu başka cevabı olan?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayata artık bakmamayı tercih ediyorum.Fazla melankolik oldum son zamanlarda yaşadıklarım artık ağır geliyor hiç bir şeyi geçmişte bırakamdığım için üzülüyorum ve mutsuz oluyorum.

Bir zamnlar hayatın rengarenk olduğunu düşünüyordum bu ara simsiyah hiçbir renk göremiyorum hayatımda oysa ki şükretmeliyim en azından sağlığım yerinde karnım tok sırtım pek diye lakin ciddi anlamda mutsuz , kırgın ve yalnızım.Birinin kalbimi kırdığında yaptığıma gelince affetmiyorum boşveriyorum çünkü umursayamayacak kadar yorgun hissediyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Profil resmin bana bir agir depresyondan cikarken halimi hatirlatti..karanliklarin icinde ufacik bi isik gorunce ben o isiga sarilip o isik beni gunese cikartti simdiki hayata bakis acim gunesli.arada yagmur yagsada bulutlansada hava..bulutlarin arasinda gunes kendini gosterior ve artik her yagmurdan sonra gunesin accaginida biliorum..

0|0
    0|0
    • Ya yalandan koymuşsam? Ya hiç bir ışık yoksa. Kapkaranlık... şizofren olma yolundayım :)

• Ona benzer bir halde koydum

• :)

Ozaman bilmeni isterimki ben o halimle isigi gorduysem halen umut var..o isigi birakma..

• valla birii kalbimi kirarsa unutmaya calisiriim gezer eglenirm..hayata bakis acim güzeldir..erseyi toz pempe görürüüm birazda acmiasiz asksiz hayata hayat demem :==))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Soruyu beğendim öncelikle 5 yıldızı veriyim..

Hayata bakış açım dalgalı; değişken, yani TEMKİNLİ OLMAK GEREKİYOR ARTIK.

zaman kötü, kolla dötü..

Kalbimi kıran insana önce bi bakarım, insan mı diye, sonra da bakarım kalbimi kırdığı konu kırılmaya değermi diye? (birde kendime kızarım tabi bunun beni kırmasına niye izin verdimkii)

ve kararı mı veririm... LA BEN BENİ UMURSAMAYAN KIRAN BİRİ İÇİN NİYE KENDİMİ ÜZEYİM!..

EĞER, kalbimi kıran konu çok ağır konu ise, içimiz içimizi yer.. "bana nasıl bunu yapar. o böyle yapamazdı.. beni böyle mahfedemez, olamaz hayırr..." diye bir bunalım geçiririz ki bu süreyi kısa tutmak lazım, sonrada GERÇEKLERİ GÖRMEYE BAŞLAMAK LAZIM.

intikam almak yaraları sardırmak hesap sormak gibi kendimi daha da zora sokacak davranışlara hiç girmeden bu olaydan çıkarılması gereken dersleri çıkarıp GELECEKTE DAHA doğrusunu yapmaya karar veririm.

Unutmak içinde kendimi mutlu edecek uğraşlara yönelir, beni hak edecek insanlarla zaman geçiriim

0|1
    0|0
Yükleniyor...