1.75 boyunda 90 kiloyum bakarmisiniz?

Babam öldükten sonra hayattan kopup kendimi eve kapattim 5 sene once öldü babam bu sure icinde depresyona girip surekli yemek yedim ve 30 kilo aldim. şu an 22 yasindayim. Butun erkekler yuzumun ne kadar tatli oldugunu soleyip duruyodu ama kilo yuzunden hicbiri olmadi tabi. Şimdi ben eski formuma kavusmak istiyorum ama icimde istek yok tembellestim iyice bana neler onerirsiniz

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• >Birincisi yaşam tarzını değiştirmen gerekiyor. zayıflama odaklı olma evden çıkma odaklı ol.. Yeni insnalarla tanış birşeylere katıl sinemaya git. Önce bir isteğini kazan. Sonra Git kan ver güzel bir diyet al ve sıkı bir spor programına gir. Ama önce evden çık.. Unutma duygusal açlık insanı yemek yedirir. Dışarı çık.

0|0
    0|0
    • Hic cikmiyor degilim haftada 1 2 kez çıkıyorum arkadasimla ondada sinemaya falangidip geliyoruz o kadar

• Haklisiniz tesekkur ederim tavsiyeniz icin

• Rica ederim. Hadi bacım en kısa zamanda seni filinta gibi görelim burada 😜😜😜

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kere ümitli ola üstünden pası at kafana koy her sabah erken kalk kendine bir koşu mesafesi koy bunu giderek artır sabah kahvaltidan önce koş kahvaltini iyi yap öğle yemegini sebze meyve ile gecistir akşam az ye öyle yat hergün rutin yap gözle görülür kilo kaybın olacaktır en kisa zamanda

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim tavsiyeniz icin

• Ya tabi sadece bununla bitmiyor sosyalles biraz insan içine karış ne bileyim sevgili yap kendine bakim yap makyaj yap güzel şeyler giy cik dolaş biraz bu senin kilo verme isteğini de çoğaltır ve daha istekli olursun

• Cok tesekkur ederim sarisin bir kizim gozlerim yesil genelde bir rimel surer cikarim fazlasini yapmak icimden gelmiyo

• spor yap az ye

0|0
    0|0
  • aç gez

0|0
    0|0
  • Kilolu seven de var.

0|0
    0|0
  • önce evden kurtul benca :)

0|0
    0|0
  • spor yap asosyallikten çık

0|0
    0|0
  • ekmegi kes ve benimle tanış hayata pozitif bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok üzüldüm başın sağ olsun :( yüzmeye başla yürüyüş yap yemek porsiyonlarını hemen değil yavaş yavaş kucult yağlı besinlerden uzak dur :(

0|0
    0|0
  • Mutlaka bir spor salonuna yazıl artı yüzme kursuna yazıl hem eski öz güvenine kavuşmuş olursun hemde eski formuna kavuşursun güven bana abur cubur yerınede meyve sebze tüket

0|0
    0|0
    • Babam olmeden once yuzucuydum ben tekrar spor salonina gitmeyi dusunuyorum ama icimdeki istegi nasil getiricem onu bilmiyorum

• Aynaya bir bak kendine sende o her giydiğini yakıştıran zayıf kızlar gibi olmak istemiyor musun? Sende erkeklerin fiziğinin ne kadar hoş olduğunu düşünsünler istemiyor musun. Ben istedim ve başarıyorumda azimli ol lütfen herşeyden önce sağlığını düşün yarın öbür gün evlenecekin çocuk sahibi olacaksın kilo her şekilde seni olumsuz etkileyecek

• Haklisiniz tavsiyeniz icin tesekkur ederim soylediklerinizi dikkate alicam

Yükleniyor...