En yakın arkadaşımın eşine aşık oldum ne yapacağım?

en yakın arkadaşımın eşine aşık oldum oda bana boş olmadını söledi gönül bu olan oldu işte kendimden nefret ediyorum arkadaşımın yuzune bakamıyorum ölmek istiyorum eşi de aynı durumda ne yapacamızı bilemiyorum yardım edin lütfen saçma sapan yorumlar gelmesin ütfen

Güncellemeler:
saçma yorumlar yazmayın dedikya zeten görüşmüyorum aylardır aramızdada bişey geçemedi zaten aşık olmak suç bagrıma taş bastım görmüyorum sokagından bile geçmedim sadece vicdanım rahat değil

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın kalbinden geçene günah yazılmaz. Çünkü kalbine hakim olamaz insan. Peygamberimiz diyor bunu. Ama sen bu yanlış hissi eyleme dönüştürürsen günahların en büyüğünü, vicdan azabının en alaasını yaşarsın. Sen isteyerek birşey yapmadın, aşık olmuş olabilirsin ama artık hiç birşekilde onunla görüşmemelisin o zaman kötü olacaktır. Saygılar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Saçma sapan işe anca saçma sapan yorum yakışır. Kısıtlama olmasaydı, sansür alfabemi konuşturacaktım. Neyse...

2|0
    0|0
  • Beyninizi devrey sokun ve eşiyle asla telefon veya sosyal ağ-internet görüşmesi yapmayın- selam dahi demeyin. o yazsa dahi yanıt verecekseniz konuyu hep eşin nasıl tarzında eşini hatırlatacak tarzda konuya getiin. zira kadınlar erkekler gibi mantıklarını kullanmaz, o nedenle sizle irtibat kurduğıu takdirde kadına devamlı eşini hatırlatın, eşiyle aranızı asla açmayacağınızı belirtin. zaten böyle bir erdmsizliği yaşarsanız asla kendinizi affedemezsiniz..

0|0
    0|0
  • bu duruma gelmeden arkadaşnla da eşiyle de btün samimiyeti kesmeliydin çok yanlş yapmışsın çook

1|1
    1|0
  • Boşansın kocasından ne demek ne yapacağımızı bilmiyoruz hala neyi beklediğinizi anlamadım zaten yapacağınızı yapmışsınız asıl o adam duyarsa o zaman kopar facia yazık olur .

0|0
    0|0
    • iyi o zman boşanmasınlar kadın bu adamı düşünerek koynuna girsin eşinin.Ne olacaktı en sağlıklısı boşanmaları

• insan her birinden hoşlandığında boşanacak olsa kucaktan kucağa atlar. kadınlar eşlerinini yakın çevresine ne zaman ilgi duyar- eşlerinden intikam almak için. muhtemelen eşinin iglisizliği felan olduysa yakın çevreden birilrine sinyal yolar- erkklekler de bu sinyalleri hemen alır.

• O ne demek yahu sinyal yollar falan kusura bakma canım biz anamızdan babamızdan böyle görmedik senin nefsin bozuksa yapacak bir şey yok nefsine sahip çıkmalı kadın - erkek dediğin böyle bir şeyin ne bir açıklaması ne de yok ilgisizlikmiş vesaire bahanesi olamaz.

• kesinlikle görme onu daha kolay unutursun..

0|0
    0|0
  • bir süre görüşmeyin. aradan baya zaman geçer, ikiniz de değişir küllenirsiniz

0|0
    0|0
  • unut kardeşim unut zamn herşeyin ilacııı kendine denk birini bulursun yeniden aşıık olursun...

0|0
    0|0
  • Evli bir kadın birinden hoşlansa bile dile getirmeye hakkı yokdur.

0|0
    0|0
    • neden erkek getirebilir öylemi kadın getiremez..büyük konuşmuşsun başına gelebilir.

• erkekde dile getirmemli tabii.Alllah korusun benim başıma gelse içimde yaşarım aşkımı dile getirmem

• Destek vermemizi mi bekliyorsun?Yaptiginiz ahlaksizlik.

0|0
    0|0
  • Kadın boşansın aldatmayın kocasını.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan yorumları yasakladığın için yorum yapmıcam ben.

0|0
    0|0
    • de mi?değerlendirmek lazım valla bu soruları,buradaki sorulardan bir hikaye yazarım valla ben,hadi senaryo benden dizi için,yardım etcen mi :D

• İşin maddi kısmı niye bana, beni kullanıyor musun? Beni beni pistmaniyeyi?

• ahahha :D :((

• ayrılsınlar siz evlenin

0|0
    0|0
    • ya saçmalamayın görüşün...aşk bu aşkı bilmeyenler ayrıl derler..

• Vicdan diyoruz biz buna biraz kendine hakim olsaydın şimdi ah etmezdin yapabileceğin bişey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...