Kankana aşık olursan ve onun senden hoşlandığını düşünüyorsan ne yapmalı?

yıllardır aşıksınız ve sevgilisi olduğu içinde onunla sadece kanka olmuşsunuz son zamanlardada size karşı bişeyler hissettiğini farkettiniz onun açılması için ne yaparsınız

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• erkek kız kanka olmaaz diyorum kimse dinlemiyor beni all işte bi tane dahaa :D

2|0
    0|0
    • hayır bi de diretiyorlar biz arkadaşız hayatta olmaz diye.. onu dediğin an başlıyor zaten ilgi duymaya.. bilinçaltını uyandırıyorsun o sözle çünkü :)

Erkekler Ne Diyor 17

• -ben- "Kanka bana bir iki tokat atsana sersemleridm" derim

-O- "al sana tokat, kendine gel len"

illede bana tokadı atmasını sağlarım

sonra

-ben- "yok olmadı kanka ben kendime gelemiyorum kanka, sen de kendinde ddeğilsin bu ara bana bi garip bakıyon zaten"

-O- "Hıı bende sana takıla takıla senin gibi kafayı yedim"

utandırma safhası ::: -ben-"Noldu kız sevgilini kankanla aldatmaya mı kalkacan yoksa"

inkar safhası ::: "Hadi ordan sana mı kaldık, şebelek"

ısrar safhası ve göz kırpma safhası ::::: "Benden iyisini mi bulacan, zaten bişeydemedim o sevgilin olacak hıyarağasını gördükçe sinirim tepeme çıkıyor"

susturma safhası :::: -O- ----sözünü keserim---

sahiplenme safhası :::: -ben- "Bundan sonra o hıyarla gezmek yok beraber gezecez, yok öyle kanka manka sen kankanı mı kandıracan herşeyini biliyom senin ::::P söyle söyle senin bana söyleyecek bişeyin var iki kelime hadi hadi"

-O- ----sus pus korkmuş şaşkın---

-ben- "bundan sonra beraberiz itiraz etme"

planladığım gibi gitmedi işler ama olsun bu daha garanti yol açılmasını beklersek işimiz var ::::)

0|0
    0|0
  • Daha en başta O'na dost gibi gözükip akbabalar gibi ilişkisinin ölmesini beklemem. Acınası değil mi? kendini yedekte bekletiyorsun ve ilk fırsatta leşe üşüşür gibi üşüşüyorsun.

0|0
    0|0
  • Sende bunu istiyorsan . Ona özel olduğunu hissettir , ikiniz yanlız olarak bir yerlere gitmeyi eğlenmeyi dene . Mesala imada bulun iki sevgili neler yaparsa onunla da o şeyleri yapmayı iste çakıcaktır .

0|0
    0|0
  • ahahha

bende kankama asik olmustum ama onun bana küstügü zamanindaydi

bi bok demedim ben ögle kaldi gitti hislerimi bastirdim biraz sordu ama iste 3 ay falan sürdü

ama ben pesinden kostum barismak icin ama imkansiz barissaydi diyecektim iste bögle bögle olmusum diye, yaa iste cocukluk arkadasi ablasi falan karisitirdi ortaligi ögle küstü bana ...

aslinda anamasi lazimdi benim ona hic kötülük yapmicami ve hicde yapmamisdim..

0|0
    0|0
  • Eğer ki artık sevgilisinden ayrılmışsa veya ondan soğuduğu ciddi olarak ortadaysa , ona karşı olan ilgini belli et ve daha sık onunla aynı ortamda bulunmaya özen göster .. daha sıcak davran , bunu yaparken içten olduğunu belli et .

0|0
    0|0
  • Kanka'dan kasıt hemcinsi ise insanın durum oldukça vahim demektir ))))

0|0
    0|0
  • bosver sen acıl ne kaybedicen

0|0
    0|0
  • önce ben bir yoklarım..sonra baktım ki o boş değil ben söylerim gerekirse..

0|0
    0|0
  • mercimek olup fırına koşardık

0|0
    0|0
  • Açılmaması için bişeyler yaparım.

0|0
    0|0
  • o zaman adı neden kankalık oluyor bu ılıskının anlamam kı gercekten bu ulkede gencler bıtmıs artık

0|0
    0|0
  • bi çiçek bi pakette çikolata eksik :)

0|0
    0|0
  • o değilde kız kankam olmadı benım hiç :D

0|0
    0|0
  • aşkı yaşayın

0|0
    0|0
  • Benimde bitane kiz arkadasim vardi:)) kanka ayagi yapiyodu bi gün magazada atladi kucagima bunasil kankadir lan:))

0|0
    0|0
  • Sevişmeli...

1|0
    0|0
  • hemen çıkmaya başlayın durum karşılıklı sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kere tanımları doğru kurmalıyız: kadınla erkek arasında kankalık olmaz. Gerçekten kanka olabilseydiniz bu duruma düşmezdiniz

0|1
    0|0
  • kankama aşık oldum oda bana oldu şimdi sevgiliyiz :) açıkça belli ettim oda etti kolay oldu :)

0|0
    0|0
  • Tahrik et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...