Tuvalet ve kokuyu bastırma mücadelesi

Evime gelen misafirlerimin en b*ktan alışkanlıkları.Tuvalette zaten lavanta kokusu yayan bir sprey ve havalandırma bulunmakta lakin gelin görün ki çikmadan evvel parfümü mü alıp sıkmaktan hiç gocunmuyorlar.Kokuyu bastırıyor mu ? Hayır.Hem nasıl bastırsın spreyin ve havalandırmanın yok edemeğini 100ml'lk parfüm nasıl yapsın.Hayır belki çok da kötü bi hareket olmayabilir ama parfümü sıkmak çok pahalıya mâl oluyor.Hepimiz içeride neler olduğunu tahmin ediyoruz sonuçta.

Velhasıl kerim lafı uzatmaya gerek yok.Sizinde var mı böyle gittiğiniz yerlerde yahut kendi evinizde garip tuvalet alışkanlıklarınız?

Güncellemeler:
Sizin hic tuvalet aliskanliginiz yok mu la :/ Baslamadan once sifona basmak olur,

Kalkik tuvalet kapagini indiremek ve cisini yapamadan cikmak olur,Sabun kopuklu kalmissa dokunama ma olur.

Bunlari ben yapiyorum, kotu hissettim şu an kendimi.

Sorunlu muyum neyim :(

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• sifonu çekerim- t.kağıdına sıvı sabun döker, köpürterek silerim kurularım, elimi katıyen değdirmem, ama yıkarım, ayağımdaki pantolonu çıkarır asarım, öyle yere değmesine falan tahammül edemem, zaten mecbur kalmadıkça başka yerde tuvalete girmem. Hazırlanması kendinden uzun sürüyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Diş fırçası, kapağı kapalı bir dolap ya da benzeri bir yerde muhafaza edilmeli. Yoksa hayatta kullanmam.

1|0
    0|0
  • öyle bir alışkanlığım yok ama yeni nesil oda kokularının hava şartlandırıcı özellikleri var. yeni kokuyu bastırırlar.

0|0
    0|0
  • herkes mutfak ve banyo kültürünü bilmeli.. ona göre davranmalı.. arkasından gelenlere örnek olmalı nasıl bulduysa öyle bırakmalı

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Ben başkasının evinde tuvaletimi yapamıyorum:)

1|0
    0|0
  • genelde olur :p

0|0
    0|0
  • direk zıçıp çıkıorum bazen su dökmeyi unutuorum alaturkada bazen de gitmio yapışıo öyle.bu kadar.

0|0
    0|0
  • at ölüsümü yiyolar ne yiyolar

0|0
    0|0
  • Olaylara bokta karıştı hadi hayırlısı...

0|0
    0|0
  • kerim kim ? velhasıl kerim değil kelam. yok direk bırakır çıkarım kokudan korkaydık sçmazdık

0|0
    0|0
  • :D zor ve sıkıntılı bır durum parfum sısesını ortadan kaldırmak lazım

0|0
    0|0
  • 1 şişe parfüm sıkarım hep gittiğim zaman

0|0
    0|0
  • Pek misafir gelmediği için böyle bi' derim yok. Zaten zaman ayarlı oda sprayi falan var WC'de -ve evin her yerinde- .

Ben de kendi evim harici başka bi' yerde WC'e giremiyorum zaten.

1|0
    0|0
    • Benim sprey de zaman ayarli ama bekleyemiyorlar anlasilan :(

• Güncelleme : Var benim de öyle şeylerim. Tuvalete girmeden ellerimi yıkarım, çıkarken yıkarım.

Neyse, tek takıntılı ben değilmişim. Hah. =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugnde hep 'b.k'tan sorulara denk geldik :(

1|0
    0|0
  • havalandirmanda sorun vardir. biz hic oyle problemler yasamiyoruz.

1|0
    0|0
    • Hayir hicbir problem yok.Bana oyle geliyor ki bu aliskanliktan ote birsey degil.

• Hijyen konusunda evet. İleri derece de oldugunu dusunmuyorum ama.

• kadinlarda hijyen konusunda gorulur zaten.

• Ne b'ktan bir soru olmuş.

0|0
    1|1
Yükleniyor...