İzdivaç programlarına katılacağım.

Şu izdivaç programlarını demin gene gördüm gene sinirlerim bozdldu yok arabası olsun evi olsun parası olsun benim çocuklarıma baksın bi taneside demiyo senin neyin var sırf uyuzluğuna gidicem diycem zengin kadın arıyorum hiçbiseyim yok bakalım ne olucak o zaman bu nedir arkadaş böyle ne kadar ayağa düşüyorlar

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Selam ben bilmemne, buraya evlenmeye geldim. Çok iyi bi insanım, beni çok üzdüler. Dürüst ve yalansız bi ilişki arıyorum, ayrıca evi ve arabası olsun. üstüme yapsın onları, cömert olsun. sigortası da olmalı, beni taşıyabilsin 75 kiloyum bu arada ama 36 bedenim. vira bismillah.

0|0
    0|0
    • :) ya nelerını goruyorum sırf gulmek ıcın denk gelınce ızlıyorum bıgun cıktı ıkı kısı aıleler karsı tabı yok bız evlenıcez dhaa ıkı gun once tanımıs bıde bız bazı seylerı yasadık falan sok oldum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• göz ardı ettiğiniz bişey var o insanların hiç bir şeyi yoksa öyle herşeyi olanları bulurlar ne istediklerini biliyorlar hedeflerinde emin adımlarla ilerliyorlar:)ve bingooo kader bu değerin ne kadar fazlaysa o kadar kıymetin bilinmez sen çer çöpsen seni yerden kaldıran padişah olur . kaşıkcı elmasıysan şeyet tıkı onun ilk sahibi gibi bir çuval buğdaya satılırsın.

0|0
    0|0
  • git ve ona derslerine ver ! ! ! yeahhh

0|0
    0|0
    • harbıden cok uyuz oldum gıdıcem cok zengın varsa gelsın yoksa olmaz dıycem gelen olurmu merak edıyorum :)

• herkezin gözü cok yükseklerde

0|0
    0|0
    • ya adam gıbı cıksa evlenmek olsa nyetı tamam ama yok araba ev sıgorta maas bıde cocuguda var babalık yapsın ohhhh ne guzel anasını satıyım

• Boş insanlar izliyor katılıyor işte. Saçmalık.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• git te koluna taksınlar zengin bi nineyi :D

riksli iş hacı

0|1
    0|0
  • Git bakalım sonuç ne olacak:) Ama kriterlerin bu şekilde olsun gittiğin zaman sorunu ve hangisine gittiğini de söylemeyi unutma:)

0|0
    0|0
  • Haline şükretmek için büyük bir sebeb link

0|0
    0|0
  • bazen şeytan dıyorkı gıt du izdivac programlarına bırkac taesını becer sonra evlenme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...