Zayıflamak İstiyorum?

Merhabalar ! Bugun ki sorum kilomla ilgili ben 1.54 boyunda 72 kiloyum ve şişkoyum kilom sırt ve göğüs bölgemde ne yaptıysam bende tık etmedi diyet , şok diyetler , zayıflama ürünleri beni zayıflatmadı gerçekten sinirimi bozuyo bu durum bu yüzden eski iradem kalmadı en fazla 2 gün diyet yapabiliyorum çünkü 2 ay nerdeyse aç kalıp zorla 3 kilo verebildim ve hiç farkedilmedi. şu an son şans olaraktan spor salonuna başlıycam kafamdaki beslenme düzeni ekmeği azaltmak ve abur cuburu azaltmak akşam yemeği de yememek sizce bu sporla birlikte işe yarar mı zayıflarmıyım?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflarsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sok diyetler zayıflama ilaçları detoks çaylar çorbalar vs seni zorlamaktan dayanamadigin noktada da verdigin kilonun bile fazlasini almandan başka ise yaramaz. Spor salonunda evde veya açık alanda bir şekilde spora başla o ayrı ama perhiz kesinlikle gerekli. Sana dukan diyetini ogrenmeni ve kesinlikle kaçamak yapmadan uygulamani öneririm. Bu diyetin mantığı istedigini yemek değil evet ama doyana kadar yiyebilirsin tabii izin verilen ürünleri. Gercekten ne kadar hızlı ve sağlıklı ve gözün aç kalmadan kilo verebilecegine sasirirsin. Spor da vücudunu şekle sokar.

0|1
    0|0
    • Dukan diyetini internetten öğrenmeyi mi kastediyosun kitabını almayımı?

• İnternette yanlış bilgiler var veya uygulamaya çalışan insanların kendi kafalarına göre yazdıkları haftalık aylık reçeteler fransızca biliyor olsaydin birkaç sayfa onerebilirdim kendi dilleri olduğundan daha mi iyi kavramislar olayı bilmiyorum ama daha sağlıklı bilgiler iceriyorlar. Türkçe çevirisini alıp okumani tavsiye ederim ayrıca kafana takılan bir soru olursa bana da yazıp sorabilirsin elimden geleni yapmaya çalışırım. Spora gelince kardiyo egzersizleriyle baslamani oneririm daha ağrılı olur ama bir haftada asarsin bu süreci daha hızlı faydasını görürsün.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece Su iÇ... En Cok 7 sAAT Uyu.. Koş Ve Yürü :) Zayıflazmazsan Burdayım :)

0|0
    0|0
  • Her ne kadar ekmeği şekeri azaltirsan azalt kilo vermen zor bünye meselesi yapman gereken spor salonuna gidip yağ yakıcı amino asit almak tabi sporla birlikte

0|0
    0|0
  • Düzenli çalış

0|0
    0|0
  • ekmeği azaltmak ve abur cuburu azaltmak diye bişey yok. zayıflamak istiyorsan ekmek yemeyeceksin abur cubur yemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • gerek yok bana ulaş sen kilolu kal

0|0
    0|0
  • Az ye çok koş

0|0
    0|0
  • Ekmek yag tuz seker yeme gunde 1 saat yuruyus yap yedigin yemegi 1 tık azalt zayiflarsin

0|0
    0|0
  • mesaj at karısım vercem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bol su iç, tempolu yürüyüş yap birde mümkün olduğunca sebze ağırlıklı yemek ye.. tabi meyvelerde.. tabi abartmadan ve tam doymadan kalk. birde bu linkteki egzedrsizleri yaparsan inşallah istediğin kiloya kavuşursun canım..
    www.bilgihanesi.com/.../

0|0
    0|0
  • diyetisyene git.

0|0
    0|0
    • Gittim fakat onun verdiği diyete harfi harfiyen uyduğum halde 4 kilo vermem gerekirken 1 kilo zoraki verdim.

• o zaman başka diyetisyene git bence evde kendi kendine veremiyorsan bir destek olur hem insanlar 4 sene boşuna okumuyor sonuçta.

• evet canim ben 4 ayda sporla 86 kilodan 61 kilo dustum boyumda 169 . hersey beslenme ve spora bakiyor.

0|0
    0|0
  • Öncelikle ben diyete gireceğim diyerek şartlandırma kendini. bir anda diyete girip, bir anda yediklerini kesme. Yavaş yavaş bırak. Ne ekmek, ne tuz, ne hazır yiyecekler, ne yağ. Spor salonuna tonlarca para harcamana gerek yok 1 saat yürü sabahlari 30 dakika gidiş 30 dakika dönüş. bir diyet istiyorsan sana bir tavsiye verebilirim zamanında abim bana yaptırmıştı bunu kendisi fitness eğitmeni. Açıklayabilirim dinlemek istersen?

0|0
    0|0
  • Benim arkadasim protein tozlariyla falan zayifladi baya yogurda karistirip yiyodu abur cuburuda azaltti spor yapmadan baya zayifladi ama bence spor sart

0|0
    0|0
    • Protein değildir o :D imkansız amino asit tir :D

• Protein tozuydu valla sabah kahvaltisinda yiyodu cunku o sabah kahvaltisinda abuk subuk seyler yediginden doktor ona yogurtla karistirmasini soylemis

• Gayette proteindir. Protein kilo vermede en önemli yardimcidir. Çünkü vücut en son çare yağa donusturup enerji yapmak için kullanır. Spor desteğiyle yağlarını kasa donustursun vs vs. Senin kafanı vücut sisirenlerin toz kullanmasi karıştırdı sanırım ama olay dozda bitiyor.

• akşam yemeği ye az da olsa salata yoğurt çorba falan yemezsen gece kendini tutamazsın saldırırsın

0|0
    0|0
  • Limonlu su iç sabahları uyandığında. Spor yap ve ekmek yeme.

0|0
    0|0
  • kilo ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...