Neden İstanbul'da yasamayan ve Istanbullu olmaynlar FB, GS, BJK takimlarini tutar?

Mesala biri Adanada oturuyor, ve Istanbulun buyuk takimlarindan biri tutuyor.

Ne dusunuyorsunuz?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız onlar İstanbul'un değil, Türkiye'nin takımları.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neden yerli malı şahin alıp binmek varken, BMW, Mercedes gibi araçlara yöneliyorsun?

Böyle mantık mı olur..

Bir takımı, bir tribünü benimsersin ya da aile geleneğidir tutarsın.

Ben Beşiktaş'lıyım mesela... Galatasaray ve Fenerbahçe kadar başarılı değiliz belki ama alt tabana yani halka hitap eden bir takımız. Bu bizi onlardan farklı kılıyor. Tribünleri anarşizmi benimsemiş bir ideolojimiz var. Sol görüşlü, haksızın karşısında yer alan her durumda tepkisini dile getiren, gerek saha içi gerek saha dışında varlığını ispatlamış harikulade bir tribünümüz var. Yeteri kadar kupa alamıyoruz belki ama bu takımın ağırbaşlılığı, muhalif kimliği beni cezbediyor.

Bunun tarifi olamayacak bir sevgisi vücudumuzu, hayatımızı sarmalamış durumda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mantiksizlik icinde mantik yapmaya calisan abimiz cok dusundun mu sen

0|0
    0|0
  • Iyide bunlar turk futbolunun takimlari. istanbulun degil. yani turkiye istanbuldan ibaret degil

0|0
    0|0
  • Sanane.

0|1
    0|0
  • Tutucaz tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü Ülkemızde 4 BüyükTabır Edılen Bır Algı Var... MALASEF KI ÜLKE FUTBOLUNA SAHIP CIKILMIYO..

0|0
    0|0
  • ne alaka? böyle birşeymi var :D benim türkiyede 2 takımım var. İstanbulluyum doğma büyüme ve beşiktaşlıyım. ama izmirin ksk sını çok seviyorum. onuda destekliyorum.

0|0
    0|0
  • büyük takımlar sadece İstanbul'da mı tutuluyor

0|0
    0|0
  • Ben #AnkaraGücü'nu tutuyorum mesela ⚽️

0|0
    0|0
  • sehirde super ligde takım yok ondandır

0|0
    0|0
  • Memleket sevdası ayrı bişey. yoksa Avrupada takım tutamazsın mk :d

0|0
    0|0
  • Sen memleketinden olan bir kızla mı evlenmek zorundasın mesela öyle düşün :)

0|0
    0|0
  • Herkes istediği takımı tutar bence bunda bir gariplik yok

0|0
    0|0
  • İsteyen istediği takımı tutar kimsede ağzını açamaz!

0|0
    0|0
  • oyuzden bukonuda en duyarlı şehır TRABZON=TRABZONSPOR

0|0
    0|0
  • Ne alaka bahsettigin kulupler semt takimi degil turkiyeye avrupaya mal olmus kulupler

0|0
    0|0
Yükleniyor...