O değil de yanlış anlaşılır mıyım acaba?

dün eski sevgilim bizim sınıfa geldi galiba sınıftan bazılarıyla sorunu varmış ben sınıfa girdiğimde konuşmanın sonuna geldim ve birşey anlamadım.. çıkar çıkmaz arkasaından gittim yanında ki ortak bir arkadaşımız vardı ona sordum olay ne diye bilmiyorum falan sen ona sor dedi ve eski sevgilimi çağırdı ve bizi yalnız bıraktı ben de olay ne diye sorduğumda 'çok mu merak ediyorsun, seni ilgilendiren bir mesele değil dedi. ısrar edince de derin derin gözlerime baktı ve gitti.. ben meraktan çatladım daha yaa çok merak ediyorum acaba gidip sorsam mı tekrardan ? cidden acaba ne oldu iş şeytanlık yaa öğrenmek istiyorum.. acaba gidip yalnız sorsam mı ? lütfen kalkıpta insanın başına herşey ya meraktan ya..! gibi espiriler yapmayın.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalırsa, eski sevgilinden değilde başkasından öğrenmeye çalış. Mesela kimle tartışıyordu? Kimler şahit oldu? Onlardan öğrenmeye çalış. Gidip ciddi ciddi konuşursan, bak kardeş böyle böyle öğrenmem lazım diye kimsenin geri çevireceğini zannetmiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sor sor bişey olmaz nolacak

bence gözlerine derin derin baktıysa

sani unutmamış

senle de ilgili olabilir

hem "biliyormusun ne olduğunu" onu anlamak için de gözlerine bakmış olabilir

::::P

0|0
    0|0
  • klasik zamane gençleri işte salla adam olmaz :)

0|0
    0|0
  • o kadar mektep okudum bi kere bizim sınıfa gelmedi :D şanslısın

1|0
    0|0
    • böle şansa lanet girsin :D acaba sorsam mı kafayı yedim :D

• herkes eski sevgilisini soruyor ya :D

0|0
    0|0
  • yani bizim mektephane

oldu ke*hane

derdi atalarımız..(burada olsaydılar)