Yaşıma göre iyimi?

bir kulübün alt yapısındayım sağ kanat oyuncusuyum 18 yaşındayım her bakımdan güçlü olmam lazım. vucudum şuanda bu durumda yaşım 18 kendimi 10 yaşından beri geliştiriyorum iyi bir futbolcu olmak için yetenek şart ama vucudda önemli yaşıma göre nasıl?
Yaşıma göre iyimi?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ıyı kaslar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Super vucut devam ;)

0|0
    0|0
  • İyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aga futboldan anlamam ama vücut iyi. Eksikler var tabii mesela gögüsleri biraz daha şişir

0|0
    0|0
  • vucut iyi ama yag oranini dusurebildigin kadar dusur

0|0
    0|0
  • iyi, artı ilaç vs. kullanma sakın.

0|0
    0|0
  • kardeşim yaşına gore diye bir şey yok oncelikle bunu bilmelisin. aynı zamanda vucuduna fazla ağıurlık yukleme seni yavaşlatır. senin güç antremanı yapman gerekir.

0|0
    0|0
    • kondisyon ve güç antremanı hergün yapıyorum ama şu aralar özellikle 2 aydır falan inanılmaz çok kondisyon ağırlıklı çalışıyorum. hocalarımda senin dediğine yakın şeyler diyor zaten aynen. ama bide şöyle bir yanı var bir sağ kanat oyuncusu olduğum için hız ve dayanıklılık çok önemli geçen yıla göre daha zor devriliyorum şimdi sahada

• işte bu dengeyi iyi tutturmak gereklir dayanıklı olucam diye hızdan kaybetmiceksin aynı zamanda sağlam olucaksın. Beslenmene dikkat et birde hergun yuklenme ya da ayda 3 4 gun ara ver.

Yükleniyor...