Bir kızdan nasıl nasıl intikam alınır ?

bir kız sizin canınızı yaksa bu sevgilinzle aranızı açsa ayrılmanıza sebep olsa sizin canınızı yakçak sözler solese siz öneden nasıl intikam alıp canını yakarsniz

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• ayrılırsan o yelloz kazanır. sakın ayrılma. mücadle et- meydanı kanka numarasıyla erkeklere yılışan arsızlara bırakmamalısın

0|0
    0|0
    • ama sevgilime nasıl inanayım güveneyim kafam çok karışık bu aralar :( sen bütüm yorumlarımı okudun demi anladınmı olayı baştn sona

• evet güvenecek tarafı kalmamış, ama güven belki süreç içinde yeniden inşa edilebilir, başka başka kankalar kankiler etrafta dolanmazsa

• yok sadece bu kız vardı ztn hiç kızlarla konuşmuyor bana sen yetiyon dioo ama nebilim :(

Erkekler Ne Diyor 16

• Daha sakin olmalısın unutma ki intikam soğuk yenir zamanını kollucaksın bekliceksin bekliceksin ve onun hiç beklemediği bir anda onun canını öyle bir yakıcaksın ki bırak acı cekmeyi senı aklından bır daha cıkaramayacak senı her dusundugunde acı cekecek ..

Önce otur bir plan yap kızın cevresını arkadaslarını sanal ortamını gıttıgı kafelerı ailesini nerde oturdugunu hepsini araştır ve planını yap..ve sonra bekle hiç beklemediği bir anda ona öyle bir darbe vur ki çıktığı yere koşarak geri girmek istesin..

1|0
    0|0
    • ama ne yapmalıyım iştee :(

• Basit olur,numarasını değiştirir facebookta şikayet eder face kapatırlar..Sende zaman kaybıyla uğraşırsın..Numarası ve adresi elinde varsa internet siteleri üzerinden online alışverişler var adresini numarasını ver sürekli biyerlere siparişler geç bulunduğu adresi sureklı siparişler gitsin..

Mesela karşıdan ödemeli çiçekler var,çiçek siparişi geç adresi numrayı ver çiçek ntuna da seni seviyorum yaz..

Bu tarz seyler yapabilirsin..Facebook sahte profıl yerıne baska profıllerde onun resmnı kullan

• ztn bnde numarasını degiştrmesini istiyom eger sevgilim onun numarasını hala tlfnda tutuyosa artık ulaşamazlar birbirlerine sevgilimin numarasınıda degiştirdim kız şuan yeni numarasını bilmior

• allaha havale ederim, onun disinda da hic bisey yapmam, allah buyuk, intikam allahin adaletine inanmamaktir bunu unutma!

1|0
    0|0
    • dogru diosunda bn sonuçta onu zevkle izleyip canının yandıgını görmüycm :(

• ama bu 2 yapışı ? ilk yaptıgında evt yaptım dedi bidaha olmuyck dedi ama bunda yapmadım dior inan bana diorr

• bilmiyorum ki, simid bisey diyecgim yalnis olucak, adamin da gunahini almis olucaz, arkadas kac yasinda?

• oyunlarına gelmeyerek baktım oyununa geldım bozdugu seyı tamır ederım kızla ugrasacagıma Allahından bulsun oros...

1|0
    0|0
    • ALLAH bin kat beteriini versin kendine benim ahım üzerinden kalkmasınn yatıp kalkıp dua etcem

• ? sen ayrıl bence... oglan buyuk ıhtımalle senı kandırıyor... ahanda buraya yazıyorum cıntemanı derdı dersın

• :( bilmiyorum napcagımı

• elbiselerini parçala..

1|0
    0|0
  • İlla intikam alacaksan kendinden al. Sevgili ve arkadaş ilişkisini ayrı yürütmeyi öğrenemediniz gitti. Zırt pırt yan yana getirmenin anlamı ne? Senin suçun. Kimseyi suçlama.

1|0
    0|0
  • normal erkek arkadaşıni o kizla sevgili olmaya ikna et sonra arkadaşin kiza bassin biraksin ışte intikam budur :))

1|0
    0|0
  • hepınız motorsunuz bea

1|0
    0|0
  • karşısına çıkar ağzının ortasınaaa ederdim :D

1|0
    0|0
  • abla teyze hala veya sülalesinde bekar bir kızla çıkarak

1|0
    0|0
  • seni gidi hınzır seni derim

1|0
    0|0
  • Nasıl ayrılmanıza sebep oldu ya?Aranızı açtı merak ettim..Birbirinize hiç mi güvenmediniz?

1|0
    0|0
    • ben güvenemiyorum artıkk onla konuşma dedim 1 kere kavga ettikk ayrldık yani bzm ayrılmamızda 2 3 gün sürüoo o günler içinde o kızla konuşmuş bunu duydum yine kavga etik bn seni istiyom onla alakamı kescm dedi numarasını yanımda sildi yanımda aradı onu kavga ettiler küstüüler sonradn gçn gün yine kız dedi geçen hafta aradı bni pişmanım kanka dedi afet dedi senide kötüledi dedi vallah billah etti artık sevgilime güvnmiom ve o kızında canını yakmak istiyom

• ibret olacak herkese yani asdasfia,peki hadi bakalım,sen ne diyorsan odur dostum

• evt :( ben gece yatmadım hiçççç 1 kere uyku tutmadııı agladımm neden neden canım yandııı haa o kız yüzüneden :(

• İyi günler ben erkek olarak sizden yardim istiyorum bizim sinifta bir kiz vardi onun icin her seyi yaptim ettim ama bir gun suratima bakmaz olunca ben bunu haketmedim diye mesaj attim o gun bugundur soguk ve ben de ondan bir intikam almak istiyorum ne yapmaliyi ne olur cevap verin ne olur

0|0
    0|0
  • onunla çıkarım sonra intikamımı alırım :)

0|0
    0|0
  • yakın arkadşaıyla çıkarak

0|0
    0|0
  • sevgilinle aranı düzelt en iyi intikam budur

1|0
    0|0
  • numarasını sanal alemde paylaşabilrsin mesela :D ben ebru 05xx xxx xx xx dedin mi gör bak kaç kişi arıyor birde ben osman 05xx xxx xx xx de ölene kadar beklesen bir kişi aramaz :D işte kadın sevgisi bu olsa gerek yada bu sevgi başka birşey =/

1|0
    0|0
    • bunu bende düşündüm

• ööhöö öhöhö.. pasla o zaman :D rövaşataya kalkayım

• :D

Kızlar Ne Diyor 3

• o zaman senin sevgilinde varmış bişeyler bir kızın demesiyle niye ayrılsın ^^

1|0
    0|0
    • kız bana dedi ben ayrılmak istiyorum

• fiziki olarak değilde psikolojij olarak canını yakardım o kızın ama tanımam lazım tabiki

• nasıl yani ? bn şimdi napmalıyım canımdn çok sevdigim insana güvenemiyorum artık bide o kızdn intikm almak istiyom :(

• Hayattan silerek?

0|0
    0|0
    • sevgilimidemi hayattan sileyim sen tüm cevaplara yazdıgım yorumları oku anla ne yaşadıgımı ona göre bana bir fikir ver ya :(

• Sen öyle sanma lütfen. Erkekler zayıf karakterlidir. Sevmediğin şeyleri en başta söyle.

• sen okudunmuuu yorumları ? anladınmı derdimi ?

• Ben Sevdiğimin sevgilisiyle sevdiğimi seven bir kızla arkadaş olmuştum benim onu sevdiğimi bilmiyordu kızı kışkırttım sonra sevdiğimin sevgilisiyle onu seven kız saç baş daldılar bende uzakta oturup onları izledim :) :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...