Aykut Kocaman bir gün gerçekten istifa eder mi?

Fatmagül'ün suçu ne gibi cevabıı geyik bi soru oldu buda peff biz ne zaman kurtulucaz kocaman, aziz yıldırım ikilisinden ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bir galatasaray'lı olarak bu saatten sonra aykut kocaman, taraftari karsisina aldiktan sonra uzun vaadeli fenerbahce kulübünde tutunamaz! konyaspor' un başaında ikende bidaha teknik direktörlük yapmam demişti onun sözüne güvenmiyorum ama taraftar artık onu tutmaz hatta aziz yıldırım'ın rejimini bile yıkarlar artık :))

1|0
    0|0
    • Onun azizligi kalmadi daha artik fenalarda bi secim olsa isi cok zor

• 1907'li olarak o günü bekliyorum formamı almak için :D

0|0
    0|0
  • bence de etmez.

0|0
    0|0
  • Adam hep küstüm oynamıyorum triplerinde :) Gitmez aziz bırakmaz onu.

0|0
    0|0
    • Evet al misketlerini ver misketlerimi :P

• :D Olsun ya bıze de dalga geçecek konu çıktı. Eğlencemiz aykut oldu .

TRT Spor'dan ilginç tespit: Aykut Kocaman'ın bu dönemki istifa sayısı, deplasmanda aldığı galibiyet sayısından fazla.. Demişler :)

• Geçen tv'de ördüydüm, istifa etti diyodu. bi an önce etse de şu muhabbetlerden kurtulsak hacı.

0|0
    0|0
  • bence istifa etmezz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaten bu adamın başkanı iki kere istifa edip iki kere dönmedi mi, lakabı dansöz azize çıkmadı mı? Ee aykut yapsa ne olur, bildiğin mezdeke oryantal grubu bunlar, adet oldu bunlarda...:D

0|0
    0|0
  • Arkadaş efendi efendi al tasını tarağını defol git saygımız olsun anasını satıyım ya yok arkadaş galatasaray gibi bir takımı evinde ilk 20 dakikada 2-0 gibi bir skorla yakalıyorsun lan daha 70 dakka var bire şikecimisin ne haltsın git 5 tane daha at rezil edelim don gömlek bırakalım taşlayalım küfür edelim rezil edelim tarihi bi 6-0 muhabbeti bitsin 7-0 başlasın anasını satıyım niye geri çekiyosun takımı daha 70 dakka var lan sen oyuncumusun teknik direktörmüsün nesin hiç bi işi adam gibi yapamıyon bre adam kaç senedir fenerbahce evinde yenilmiyor sen aldım bi senede 2 defa maç verdin saracoğlunda utan ya allahtan kork git kardeşim git al tasını tarağını gitte bi gün ölürsen cenazene gelebilelim bu şekilde devam edersen nah gelirler cenazene millet ana avrat küfür ediyo be

0|0
    0|0
  • En basta sIkecIlerI bu lIgten dusurmeyenlerIn ALLAH BELASINI VERSIN mactan once hepsI arma opuyo gecen haftada soyledIk arma opmekle olmuyo bu Isler SIKILDIK ARTIK aykut IstIfa edIyo azIz IstIfa edIyo alex gIdIyo alex GS macIndan once sakat oynamIcak YETER ARTIK futbolcular samandIrada aykutu Ikna edIyomus umarIm kalIr aykutun IstIfa etmesI IsImIze gelmez bence kalsIn :) gs macIndan sonra haketmeyerek kazandIlar dIye acIklamalarI FENERBAHÇE=YAVŞAKLIKTIR=ŞİKE=YALAN

0|0
    0|0
  • aziz de aykut da gitmesin. şu fenerlilerin aklı başına gelsin biraz olsun... bir süre daha kalsınlar... iyi oluyor. ilahi adalet ;) bu zamana kadar kimi desteklediğinizi gördünüz... biraz daha görün.

0|1
    0|1
  • Aykut Kocaman : Kovirmisen Agam

Aziz : Kovmirem ula seni Kovmireemmm

0|1
    0|0
  • Etmez abicim o tüm türk takımlarını bitirecek,ondan sonra istifa edecek.

Adam kafaya taktı bikere.

0|1
    0|0
  • O zaten yok artık. Sadece yönetim milleti oyalıyor millete yalan söylüyor diye düşünüyorum ben. En kötü ihtimalle benim bildiğim Aykut Kocaman sezon sonu şampiyon olsada takım olmasada bırakacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bir aziz bir aykut..sabah gidip akşam geliyorlar.

0|1
    0|0
  • Lise takımı gibi oldunuz .

0|0
    0|0
  • Etmez bence. Etmesi için önce Aziz Yıldırımın gitmesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...