Fitnessa gidenler?

Arkadaslar bugun fitnessa yeni basladim 70 dk egzersiz yaptim 30 dk boyunca basta hizli yurumeyle basladim ve yokus ciktim sonra hic dinlenmeden 30 dk bisikletli pedalla bindim ayakta sonra 10 dk oturarak pedal cevirdim sizca kac kalori yakmisimdir 165 boy 51 kilodayim?

Güncellemeler:
Amacim zayiflamak degil sıklsmakk ve sert olmak

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Boyun kilon ideal bence. Fazla kasmana gerek yok. Kilo vermede önemli olan aktivitenin seni ne kadar yorduğudur. Yapılan aktivitedeki zorlama seviyene göre (kalp atımı ile ölçülür) göre 48saat sürete kadar vücut kas inşasına ve yağ yakmaya devam eder. Ama vücudun yağ yakımına devam edenilmesi için yiyeceklere dikkat etmen gerekir. Şeher ekmek hamurişi pasta uzak durmalsın bunlardan. Sadece spor esnasında yağ yakılmas yani, onu anlatmak istedim. İyi günler dilerim...

0|0
    0|0
    • Diyetimde ekmek var galeta var hatta baklagil falan da var

• Ekmek tamamen kesilmez zaten. Diyetşn varsa eğer, uzmandan destek alıyorsun demektir. Anlatmak istediğim vücudun sadece spor esnasında kilo vermediğiydi. Sağlam spor yaparsan ve yedipine dikkat edersen bu süreç diğer isöana kadar devam eder. Kalorilere takılma..

En İyi Kız Görüşü

• İlk gün için fazla bence birden yorma kaslarını

0|0
    0|0
    • Canim evdede bol bol merdiven cikardim kosardim dans ederdim aliskinim yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben gidiyorum

0|0
    0|0
  • Böle program olmaz ki

0|0
    0|0
  • helal devam biraz Seksi kız göre bilicez :) ohhh beee :)

0|0
    0|0
    • Kac kalaori yakmisimdir?

• yarım kilo :) ne biliyim güzelim bende gidiyorum ama kalori yakmak için deyil kas yapıyorum sen kaloriyi düşünme daha hemen 1 ayda sen haberi aynaya baktığın için anlamazsın ama dışarıdakinler anlar :)

• Hızına göre değişir ama 400-600 arası yakmışındır 70 dakikada.

0|0
    0|0
    • Peki hem istedigin yemekleri yiyip hemde spora gidersek faydasi olurmu olmasmi (istedigim derken patates kizartmasi kurabiye falan ama harcasigim kalariden fazla olmicak )

• Ama neden sonucta fazla kalori almiyorum

• Şekerden tuzdan gelen kaloriyi ne yapacaksın?
      Ve günlük örnek 1500 kalori alacakken 200 gram kızartma ile bunu alıp aç kalmaya ne gerek var?

• bu programı kim yazdı sana bu sağlığın için pek olumlu değil.

0|0
    0|0
    • Aliskinim zaten bu kadar antreman yapmaya

• squat hareketleri felan yapıyomusun?

• Daha degil kalcam 88 zaten fazlasina gerek yokki

• 230 kalori civarı

0|0
    0|0
    • Oha 70 dakikadami yuh o kadar az olamaz

Kızlar Ne Diyor 3

• toplam 70 dk. yapmışsın ama hızın ne kadar bilinmeden cevap verilemez. makinaların üzerinde yazıyor zaten bir daha dikkat edersin.

0|0
    0|0
  • Bu bana daha ziyade kardiyo gibi geldi ve amacin zayiflamak degilse bence sıkıntı bir program bu

0|0
    0|0
  • Allah aşkına kaç kilo olmayı düşünüyosun 51 nedir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...