Sevgilimin beni aldattığını öğrendim. Artık dayanamıyorum. lutfen cevaplayın?

merhaba. sevgilimin beni aldattığını öğrendiğim tam 3hafta oldu. O zamandan çok kötüyüm.onun aldatdığını bildikte kendimde bile değildim.2 yıl sevgili olduk. onun beni sevmediğini bilsemde hep devam etdım...belkide artık hayaında yeni biri var. artık içten gülümseyemiyorum. hep kötüyüm, her kesten uzaklaştım. annem, babam, kardeşim her kes bana kötü davranıyor. kendimi yalnız hissetiyorum. hatta şimdi "her şey güzel olacak" müziyini dinleyerek bunları yazıyorum. Artık dayanamıyorum. lütfen cevaplayın?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Geçecek ama nasıl geçecek anlatayım sana.

Bu yaşadığın gayet normal hatta kendini toparlamazsan psikologların kapılarını aşındıracaksın, antidepresanlar kullanacaksın, okulunu veya işini sokabildiğin en berbat duruma sokacaksın, çevrenden insanlar birer birer seni terk edecek ki zira kimse bunalım insana çok fazla katlanamaz, sonra dibe vuracak isyan edeceksin. uzadıkça uzayacak bu durum. daha da uzar yazdıklarım...

ama bunların böyle olmasını istemiyorsan, toparlanıp, giden gitti ben yoluma bakacam diyip acını da çekmeyi göze alarak ayağa kalkacaksın. ve zorla gülümseyecek,bunalım şarkılar dinlemeyecek,kendini karanlığa hapsetmeyeceksin. Ama acını da yaşayacaksın,panik yapma, sen güldükçe o acı küsüp gidecek ama yavaş yavaş ilk seçenekten daha hızlı. Hayat böyle,verdiğini alamazsın bazen. Kabulleneceksin ve daha fazla kendinden vermeyeceksin!

SEÇİM SENİN!

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Aslında böyle durumlarda insan aldatan erkek için acı çekmez. Sevgisinin karşılığı bu mu diye acı çeker. Bir erkek seni aldatıyorsa direk kıçına tekmeyi basmalısın. Kusura bakma ama bir ağırlığın olsun yani. Ne diye böyle bir erkek için hayatını mahvetmelisin ki. Bak o üzülüyor mu ? O eğleniyordur şuan. Oh hem aldatsın, hem eğlensin sense üzül, hayatın mahvolsun. Değmez canım değmez. Gel sen beni dinle. Sıfırdan başla. Unutmaya çalış o kim ki ? Eğer bunu yapsa bi parazit kadar değeri olmazdı gözümde. Böyle düşünmelisin. Yanlışlar engeldir insanlara ve engelleri aşmadan doğruyu bulamazsın. Karşına çıkan ilk engelde pes mi edeceksin ? Hayır bence etmeyeceksin. Etmemelisin. Başka bir örnek vereyim sana. İki çift evlenirler. Çocuk olur. Kadın kocasını aldattığını görür. Yok mu var hemde binlerce. Sen o pisliğin nasıl bir kişilik sahibi olduğunu erken öğrendiğin için kendini şanslı saymalısın. Neden üzülürsün ki. Hayat bitmedi ya. Çok engel görüp geçirmiş biri olarak yazıyorum bunları. Ve geçmişte senin açtığın konuya benzer konu açan biri olarak yazıyorum. Asla değmez. Hele seni aldatan biri için hiç değmez...

Asıl üzülmesi gereken o. Senin gibi birini kaybettiği için. Kendine bir söz ver ve sıfırdan başla. Mutlu olacaksın göreceksin... :)

0|0
    0|0
    • bazen bende böyle düşünüyorum. ama onu görer-görmez tüm fikirlerim 180derece değişiyor

• Kusura bakma o zaman sende sorun var. Seni başkasıyla aldatan birine bu hissi yaşaman tuhaf. Çünkü değil bakmak yüzüne tükürür diye bilirdim ben genelde sizi. Adı üstünde ya al-dat-mak. Bugün aldatıyorsa evlendiğinizde ne yapar kim bilir. Grup filan yapar herhalde beklerim yani :) O yüzden bence ilgilenme.. Şahsen senin yaşadığını yaşasam onu görünce hissettiğim tek duygu kin,nefret ve tiksinmek olurdu..

• piskopatmısın kızım sen ya bu kadar basıte ındırıyorsun kendını sana deger vermıyorsa sende deger vermıyceksın deger gosterıp neden gotunu kaldırıyorsun baktın egitimde basarısızlık var bas sıfırı gec...,

hayat kısa yasın daha kucuk hayatta nelerle karsılasıcan dudak ucuklatan onun ıcın dunyada sadece o varmıs gıbı onun etrafında donmeyı bırak bıraz hayata tebessum gusel sen gulkı dunya gulsun...

yuzundekı tebessumun kaybolmaması dılegıyle hayata daıma gulumse...

0|0
    0|0
  • Bence guzel seylere T degılde D kullanarak baslasan

0|0
    2|1
    • tesekkurler.cok destek oldun. neden biz kadinlar aldatilmayiz. siz neden aldatilmirsiniz?

• Arkani dön ve ona aynen sunlari söyle ;SENINDE ,YASATACAGIN MUTLULUGUNDA TAAA A...:))için ferahlar azda olsa..

0|0
    0|0
  • Kimsenin sana kötü davrandığı yok, hayata bakış açını değiştir. "Herşey güzel olacak" gelecekten beklentiler, hep umutvari olmuş olsada, bişeyin güzel olduğu yok, sadece kalbin nasırlaşıyor. Neyse biz en iyisi, hayat devam ediyor diyelim. :)

0|0
    0|0
  • '' onun beni sevmediğini bildiğim halde hep devam ettim''' işte konunun püf noktası burada , birgün terkedileceğini de düşünmeliydin , haketmişsin ilişkini devam ettirerek

0|0
    0|0
  • 2 mermi koy jarjore . ilk kendine sık sonra sewdiğine :D

0|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor.. Senin için de etmeli.. İyi taraflarını düşünmeye çalış.. Belki seni karşılıklı sevebilecek birini bulursuun..

0|0
    0|0
  • ayaga kalk ve yoluna devam et :D

link

0|0
    0|0
  • DAYANMALISINNNNN

seni aldatmış bir yerde sevgiye dur demek lazım

bugün aldatmış yarın aldatmayacağı ne belli

seni sevmediyini söylüyorsun

daha ne bekliyorsun

ne demişler

SEV SENİ SEVENİ DAĞDA ÇOBAN OLSA

SEVME SENİ SEVMİYENİ MISIRDA SULTAN OLSA

0|0
    0|0
  • 60 senelik omrunu bu cucuk ıcın mı harcıyacaksın yazık cok yazık

0|0
    0|0
  • Bende açtım şimdi o dediğin parçayı dinliyorum ama hiç kimse vazgeçilmez değildir. Aldatma varsa eğer benim için ilişki bitirme nedenidir. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • sende aldatmalısın artık :)

0|0
    0|0
  • her şey çok güzel olacak, gerçekten

0|0
    0|0
  • aldattıysa unutacaksın

0|0
    0|0
  • yeni bir sevgiliye ihtiyacın var aklındakilerin silinmesi için

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kullanabilirsin..

0|0
    0|0
  • Sıla dan sonrayı dinlemeye başla kendine gelirsin..

0|0
    0|0
  • abartmao kadar derim seni sevmeyen biri için sal gitsin ipini :)

0|0
    0|0
  • sende onu aldat

0|0
    0|0
  • koy tekmeyi gitsin böyle birini takmaya bile değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir şey güzel olmayacak.Durduk yere ağlama krizlerine giriceksin kimi zaman lanet okuyacaksın kimi zaman kimseyle konuşmayacaksın agresifleşiceksin.Ama sonra zamanla yaran kabuk bağlamaya başlıyacak.Artık kimseye kendimi ezdirmem dik durucam diyeceksin ve senden farklı biri daha çıkıcak içinden buna sende şaşırıcaksın.Bu evreleri herkes yaşadı yaşıyor tek senin başına gelmedi yalnız değilsin.Unutma daha ne acılar var şimdi her o aklına geldiğinde kafanı dağıtıcak bir müzik br kitap film bir uğraşı edin ama pes etmek yok bunu kendine telkin et

0|1
    0|0
  • Hayal kırıklığı. Tabiiki kotu bi durum. Ancak bunları aşmayı öğrenmeli hayatına devam etmelisin. Önüne daha iyi insanlar çıkacak bunu bildiğin halde içine kapanıyorsun. Ailenle vakit geçir,dışarı çık. Mutsuz olsanda insanların bunu bilmesine gerek yok. bu rölü yaparken ister istemez iyi olmaya başlarsın.

0|0
    0|0
    • ama rol yaptikça kotuleşiyorum

• Ne yapıyorsunki ? Bütün gün uyucaksın kimseyle konuşmayacaksın yada seni aldatanla birlikte olup mutlumu olacaksın. Çaresizim dersen öyle olursun.

• güzel günler gelecek ve bunları hep unutacaksın hatta geçmişe bakıp bunamı üzülmüşüm diyeceksin..ama ne yazıkki şu an bu söylediklerim çok saçma gelecek..boş sözler gibi...ama malesefki doğru..hayatta üzüldüğümüz herşey boş bir yalan...herşey geçici...gülümsediğin günler gelecek..ama şu an biraz acı çekeceksin...zamanla düzelecek herşey.

1|0
    0|0
    • umarım, ya onun beni sevmediğini biliyordum. ama beni aldatacak kadar alçak olucağını düşünmüyordum

• acını anlıyorum bende beni sevmeyen biriyle çıkmışdım ve onu seviyordum..umarım çabuk unuturuz..unutalım zaten hakedene bunu yapalım.

• evet. bazen pişman olucağını düşünyorum, ama bu kadar

• Çagir biyere yapiştir tokatı*i bas içinde rahtlar sonra zamna brak herşeyi.

0|0
    0|0
  • herşey güzell olacak bekle canım üzülme gülümse :)

0|0
    0|0
  • kendini yenilemenin tam zamanı. vitesi 5e tak ve hiç durma

0|0
    0|0
    • Vitesi 5 e takarsa kalkamaz gıdemez hıc bırsey yapamaz bence bosa almalı yokus asagı surup takmalı o zaman daha guzel olucaktır

• sonra bir kütüğe çarpıp dursun dimi d: oğlum bunun kalkışı var motoru ısıtması var... var da var.. detaya girmeyelim. her an yeniden yaratılıyorsun. yeni sen'lere merhaba de

Yükleniyor...