Günlük protein miktarı yeterli mi?

Şimdi arkadaşlar ben hesapladım benim günlük protein ihtiyacım 160 gram falan.. Şimdi ben 2X160 gr ton balığı yesem her gün 72 gram protein ediyor.. seneye yurtta yemek yerim büyük ihtimal sabah ve akşam... Bunlar bana yeter mi.. atıyorum 1660 değilde 120 gram protein alsam hergün ve spora gitsem ne olur... faydası olmaz mı yoksa az mı faydası olur.. yardımcı olursanız sevinirim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süredir bu sporla uğraşan biri olarak 160 gramlık ton balığının süzme ağırlığının 90 gram kadar ettiğini ve içindeki protein miktarının 18-20 grama denk geldiğini belirtyim. Ayrıca ton balığı içindeki ağır metallerden dolayı haftada 2 keeden fazla tüketmeni tavsiye etmem. Bu açığı gün içinde bölerek yiyeceğin 8-10 yumurtayla kapatabilirsin. Bunun haricinde ekstra protein desteği için whey+ bcaa düşünebilirsin ki sana cok faydası olur. Az protein alırsan az gelişirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kilon x 2-3 gram protein olmalı yani atıyorum 80 kilosun 160-240 gr arasında protein almalısın

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullan bol bol spor
    http://gifgalaksi.com/gifdetay/LJnP32dWE3

0|0
    0|0
  • kaç kilosun kardeşim?

0|0
    0|0
  • Kilonx2 katı.

0|0
    0|0
  • kardeşim ton balığı okadar sağlıklı değil civadan dolayı haftada bir kere ye onu.
    ayrıca 120 gr protein az değil zaten 1.5-2 katı kg basına denikliyor yani yeterli olucaktır.

0|0
    0|0
  • yeterlı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...