Bugüne kadar hayatta neleri kaçırdınız?

Herbirimiz her gün, belki de her dakika birşeylerin şansını kaçırırız..

Mesela , otobüsü kaçırırız 1 dk erken çıkmadığımız içindir,

başvuruları kaçırırız 1 gün geç kaldığımız için. Ama işte o 1 gün, 1 saat , 1 dk'da aslında neleri, ne fırsatları kaçırırız ? Siz neler yitirdiniz peki ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bilsek bilemiyoruz ki. timing is everything. ama soru güzel :D

bu konuları seviyorsan sana iki film önereyim. izlemediysen mutlaka izle koala

the adjustment bureau

sliding doors

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim "hatalarımı, yanlışlarımı, pişmanolacağım davranışlarımı unutmak" gibi kötü bi özelliğim var malesef :::P

Eski işlerimden birinde de işten çıkar çıkmaz işyeriyle alakalı olan herşeykafamdan siliniiyordu

mesela eve ek iş götürmemi istediklerinde unutuyordum :::::P

ben eğlenceli hatıralarımı saklamaya gerisini silmeye programlanmışım

işte bu bir kaçırışsa: Evet ben kaçırmışım :::::P

kötü ve istenmeyen anıları hatırlama zevkine erişme fırsatını kaçırmışım :::P

1|0
    0|0
    • aynı bendede var kötü bir anı ya da olay olanca hızıyla uçuyor sanki hafızamdan neden acaba çok kötü ve katlanılmaz olduğu için bilinç altına mı gidiyor bu anılar.

• "bilinçli unutkanlık" denen bişey var bende

yapmak istemediğim işler gibi, hatırlamak istemeyeceğim şeyleri gerçekten unutuyorum, bilinçaltımdaki şartlanma sayesinde :::))

çok işime yarıyor :::)

tedavisi var ama olmuyorum :::P

@lollita büyük ihtimalle sendeki de aynı

• seni yitirmek , kaçırmak istemiyorum Risk budur bana arkadaşlık yollayıp mesaj atarmısın ?

0|0
    0|0
  • Senin sayende üyeliğimi kaçırdım

0|0
    0|0
  • ben altıma kaçırırım :P

0|0
    0|0
  • hayatta şükür pişmanlığım olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanında Koç'un ilkokulunda okuyordum devlete bağışladığı. Ordan başarılı öğrencileri seçip liseye burslu alacaklardı. Zengin ortamı yok yapamam,yok ailemden uzakta okuyamam diye ayağıma gelen fırsatı kaçırdım. Garanti bi geleceği yok etmiş olabilirim belki de...

2|2
    0|0
    • off gerçekten kaçırmışsın ama bilemezdin belki gitmende hayır yoktu

• Bilinemez tabi o kısmı :) ama böyle bakınca yanlış bi karar gibi görünüyor.Şimdiki aklım olsa giderdim :):)

• iki kere kazandığım halde üniversteye gtmeyi kaçırdım gidemedim ...

1|1
    0|0
  • Çok...

1|1
    0|0
Yükleniyor...